Halo Infinite در لیست عناوین Xbox Play Anywhere دیده نمی‌شود

عنوان Halo Infinite، جدیدترین پروژه استودیو ۳۴۳ Industries محسوب می‌شود که در حال حاضر توسط موتور جدید Slipspace Engine در حال توسعه است. قطعاً نمایش این بازی توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. حال پس از بررسی لیست عناوینی که از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی می‌کنند، نتیجه جالبی به دست آمده است.

بر روی وب‌سایت رسمی Xbox.com، عنوان Halo Infinite برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ لیست شده است. این بازی از ویژگی‌هایی مانند ۴K Ultra HD، HDR و Xbox One X Enchanced پشتیبانی می‌کند. اما قابلیت Xbox Play Anywhere دیده نمی‌شود. لازم به ذکر است که عناوین Gears 5 و Forza Horizon 4، هر دو از این ویژگی پشتیبانی خواهند کرد. البته باید در نظر داشت که بازی Halo Infinite هنوز فاصله زیادی تا زمان انتشار دارد و این احتمال وجود دارد که مایکروسافت صفحه مربوط به آن را در آینده به‌روزرسانی کند.

سرویس Xbox Play Anywhere که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد، به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا بازی مورد علاقه خود را برروی هر دو پلتفرم ویندوز ۱۰ و اکس‌باکس وان تجربه کنند. کسانی که عنوانی را به صورت دیجیتالی برای یکی از این دو پلتفرم خریداری کنند، نسخه دیگر پلتفرم را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

شما می‌توانید تصویر صفحه این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

xbox one
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...