سیستم آب و هوای پویا به بازی PlayerUnknown's Battlegrounds بازخواهد گشت

به‌تازگی کمپانی PUBG Corp با انتشار تریلری جدید، از بازگشت سیستم آب و هوای پویا به بازی PlayerUnknown's Battlegrounds خبر داده است

هنوز مدت زمان چندان زیادی از پایان رقابت‌های جهانی PlayerUnknown's Battlegrounds (یا به اختصار پابجی) نگذشته است؛ مسابقاتی که با دعوت مستقیم شرکت PUBG Corp از بازیکنان حرفه‌ای این بازی در سراسر جهان آغاز شد و به جدالی هیجان‌انگیز و بسیار نزدیک میان آن‌ها انجامید. حال در راستای بهبود ساختار کلی این بازی، پابجی کورپ از ایجاد تغییرات و ویژگی‌های جدیدی در ساختار آن خبر داده است؛ تغییراتی که آغازگر آن‌ها، بازگشت سیستم آب و هوای پویا به بازی خواهد بود.

PUBG

همان‌طور که بسیاری از شما می‌دانید، سیستم آب و هوای داینامیک از دسته ویژگی‌های قدیمی و حذف‌شده‌ی این بازی‌ است که بنابر صلاح‌دید سازنده‌ها مجددا به آن افزوده خواهد شد. سیستم جدید آب و هوایی PUBG نسبت به سیستم قدیمی آن بهبود پیدا کرده و استراتژی‌های جدیدی را به ساختار این بازی خواهد افزود. به‌طور مثال صدای باران باعث کمتر شنیده شدن صدای تیر‌ در زمین مبارزه شده و عنصری همچون هوای مه‌آلود نیز به پنهان شدن هرچه بهتر بازیکنان در محیط‌های خطرناک بازی کمک خواهد کرد. البته لازم به ذکر است که حتی پس از اعمال این تغییرات، بیشتر مبارزات این بازی در هوای آفتابی انجام خواهند شد و آب و هوای ابری، مه‌آلود و بارانی تنها برخی اوقات و به شکل تصادفی قابل دسترس خواهند بود.

PlayerUnknown's Battlegrounds هم‌اکنون روی پلتفرم‌های کامپیوتر، ایکس باکس وان و دستگاه‌های اندروید وiOS قابل بازی است و ویژگی آب و هوای پویا نیز طی هفته‌ی آینده روی تمامی سرور‌های این بازی فعال خواهد شد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...