دسترسی زودهنگام World War 3 به دلیل ایرادات فنی با مشکل مواجه شد

در ماه می (خرداد ماه) بود که استودیو Farm 51 از بازی جدید خود، یعنی World War 3 رونمایی کرد. در جریان تازه‌ترین اخبار بازی آگاه شدیم که این بازی اخیرا از طریق دسترسی زودهنگام پلتفرم استیم در دسترس کاربران قرار گرفته است و ظاهرا مشکلات فنی‌ای که در این نسخه از بازی وجود دارد، تجربه‌ی آن را سخت و طاقت‌فرسا کرده است.

نقص در برقراری ارتباط با سرور، از ایرادات بزرگی بوده که کاربران بازی آن را گزارش کرده‌اند. در کنار مشکل اتصال، یک ایراد دیگر هم در بازی وجود داشت و آن، لودینگ‌های بی‌پایانش بود که خب سازندگان بازی این مشکل را با انتشار یک آپدیت برطرف کردند.

با توجه به صحبت‌های سازندگان، مشکل عدم اتصال به سرورهای بازی، در بخش‌های ورود (Log In) و احراز هویت (Authentication) دامنه‌ی این سرورها ریشه دارد. در جدیدترین بیانیه‌ی استودیو Farm 51 ذکر شده که آن‌ها روی مشکلات سرورهای بازی کار می‌کنند و به محض مشاهده‌ی دوباره‌ی آن‌ها، آپدیت‌هایی جزئی برای بازی منتشر خواهند کرد.

با توجه به گزارش‌هایی که کاربران در فروم‌های پلتفرم استیم منتشر کرده‌اند، برخی از آن‌ها توانسته‌اند وارد سرورهای بازی شوند و برخی هم موفق به انجام این کار نشده‌اند و منتظر واکنش سازندگان و حل این مشکل هستند.

تیم توسعه‌دهنده به‌تازگی و با انتشار یک پست در استیم، خبر داد که در حال کار کردن روی از بین بردن باگ‌های بازی است. در این پست آمده که باگ‌ها و مشکلات فنی موجود در بازی، نمی‌گذارند که آن‌ها بتوانند تجربه‌ای را که کاربران لایقش هستند برایشان فراهم کنند. در پایان این پست از کاربران درخواست شده که صبور باشند تا مشکلات بازی حل شود.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...