Mortal Kombat 11 به صورت کامل رونمایی شد

اد بون و کمپانی ندررلم، اندکی قبل و در طی یک کنفرانس زنده‌ی چهل دقیقه‌ای، از داستان، برخی شخصیت‌ها، گیم‌پلی، تریلرها و اطلاعات جدیدی راجع به Mortal Kombat 11، به صورت کامل رونمایی کردند.

تازه‌ترین قسمت از سری بازی‌های «مورتال کامبت» که نخستین بار در مراسم «گیم اواردز» سال ۲۰۱۸ رونمایی شده بود، بالاخره در کنفرانس جذابی که اد بون و همکارانش ترتیب داده بودند، به صورت کامل معرفی شد. در جریان پیش‌کنفرانس نیم‌ساعته‌ی ارائه‌شده در آغاز مراسم، اطلاعات خاصی فاش نشد و مجری صرفا به صحبت‌های کلی با برخی از طرفداران پروپا قرص این مجموعه‌ی قدیمی در دنیای ویدیوگیم پرداخت. سپس با شمارش معکوسی که تریلر رونمایی از بازی و واکنش مردم به آن را به تصویر می‌کشید، مراسم اصلی کلید خورد. ویدیویی که در انتهای آن عبارت You're Next که شعار تبلیغاتی اصلی MK11 خواهد بود و در پایان تمامی تریلرهایش دیده می‌شود، به نمایش درآمد. بعد هم سازندگان مستقیما با روی نمایشگر بردن کاور رسمی بازی، از آن رونمایی کردند.

در ادامه می توانید گیم پلی نمایش داده شده بازی را که در این مراسم رونمایی شد تماشا کنید.


در انتهای مراسم اعلام شد که نسخه‌ی Collector’s Edition بازی، به همراه کلاه‌خود بزرگ اسکورپیون در سایز واقعی و استیل‌بوک جذابی از MK11 نیز ارائه می‌شود تا طرفداران جدی‌تر «مورتال کامبت»، هرچه سریع‌تر سراغ پیش‌خرید آن بروند. البته پیش‌خرید تمامی نسخه‌های بازی، از یک منظر جایزه‌ی ثابتی برای شما دارد؛ آن هم چیزی نیست جز این که کاراکتر Shao Kahn را در اختیارتان قرار می‌دهد و در ۲۸ مارس سال جاری (۸ فروردین ۹۸)، اجازه‌ی تجربه‌ی دموی Mortal Kombat 11 توسط‌تان را صادر می‌کند؛ اثری که در بیست‌وسوم آوریل سال ۲۰۱۹ (۳ اردیبهشت)، برای نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و PC عرضه می‌شود.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...