تریلر داستانی جدید بازی Far Cry New Dawn منتشر شد

کمپانی یوبیسافت تریلر جدیدی را از بازی Far Cry New Dawn منتشر کرده است که در کنار بخش داستانی، شاهد مبارزات و جهان زیبای بازی هستیم


در جریان تریلر داستانی Far Cry New Dawn، بخشی از داستان بازی از طریق صحنه‌های سینمایی مختلف و همچنین دیالوگ‌های کاراکترها به‌تصویر کشیده می‌شود. در ادامه موردی که در این ویدیو جالب به‌نظر می‌رسد، نبردهای بازی و محیط‌های جذاب آن است. جدیدترین نسخه از مجموعه Far Cry جهانی آخرالزمانی را به‌تصویر می‌کشد. داستان بازی در سرزمین Hope County روایت می‌شود و شاهد میکی و لو، دو خواهر دوقلوی بازی هستیم که سعی دارند از طریق خشونت و غارت کردن، قدرت را از آن خود کنند.

آن‌ها بر این باور هستند که قدرت، پول جدید است و هر شخصی که قدرت بیشتری داشته باشد، اعتبارش هم بیشتر خواهد بود. حال گروهی از بازماندگان New Eden را دور هم جمع می‌کنند و برای نبرد با میکی و لو، به‌سراغ جوزف سید، کاراکتر منفی بازی Far Cry 5، می‌روند تا از اون کمک بخواهند. با تمام این تفاسیر باید منتظر ماند و ببینیم بازی Far Cry New Dawn به چه شکل کاربران را سرگرم خواهد کرد. بازی Far Cry New Dawn در تاریخ ۲۶ بهمن ماه (۱۵ فوریه) برای کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلر داستانی بازی Far Cry New Dawn را تماشا کنید:

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...