نسخه کامپیوتر Metro Exodus در دست فروشگاه اپیک گیمز قرار گرفت

استودیو (Epic Games)، از زمان راه‌اندازی فروشگاه اپیک گیمز تا به امروز سعی کرده است با در اختیار گرفتن بازی‌های انحصاری و متقاعد کردن سازنده‌ها، وارد رقابتی جدی با فروشگاه استیم شود. از این رو شاهد اضافه شدن بازی‌هایی بودیم که به‌صورت انحصاری در فروشگاه اپیک گیمز عرضه می‌شوند.

با توجه به جدیدترین اخبار بازی، استودیو دیپ سیلور (Deep Silver)، ناشر بازی Metro Exodus، اعلام کرده است که نسخه دیجیتالی بازی Metro Exodus به‌صورت انحصاری از طریق فروشگاه اپیک گیمز در دسترس کاربران کامپیوتر قرار خواهد گرفت. این در حالی است که تا مدتی پیش کاربران می‌توانستند با مراجعه به‌صفحه بازی در فروشگاه استیم آن را پیش‌خرید کنند، اما پس از انتشار این خبر، صفحه‌ی پیش‌خرید Metro Exodus در استیم بسته شده است. با این‌حال کاربرانی که در گذشته بازی Metro Exodus را از طریق استیم پیش‌خرید کرده بودند، در روز عرضه به‌راحتی می‌توانند آن را تجربه کنند. همچنین پیش‌خرید کنندگان بازی روی استیم با عرضه‌ی بسته الحاقی‌های مختلف برای Metro Exodus می‌توانند آن‌ها را از طریق استیم خریداری کنند.

در انتها مشخص شد که بازی Metro 2033 Redux و بازی Metro Last Light Redux هم در اواخر سال به‌فروشگاه اپیک گیمز اضافه خواهند شد. نکته‌ی جالب دیگر این است که بازی Metro Exodus با قیمت ۵۰ دلار به‌فروش می‌رسد. این در حالی است که در فروشگاه استیم قیمت بازی ۶۰ دلار بود.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...