Cyberpunk 2077 و یک بازی دیگر از کمپانی CD Projekt حداقل تا سال 2021 میلادی منتشر می‌شوند

عنوان Cyberpunk 2077 و یک بازی دیگر از کمپانی CD Projekt تا سال 2021 منتشر می شود


خوش‌بختانه و پس از مدت‌ها سکوت مطلق درباره‌ی زمان احتمالی از راه رسیدن بازی مورد انتظار «سایبرپانک 2077» (Cyberpunk 2077)، یکی از اعضای کلیدی تیم بازی‌سازی شرکت CD Projekt RED تایید کرده است که این بازی و اثری در حال ساخت و همچنان معرفی‌نشده، هر دو نهایتا تا دو سال دیگر در دست گیمرها قرار می‌گیرند. این موضوع مخصوصا باتوجه‌به برخی شایعه‌های اخیرا منتشرشده درباره‌ی زمان عرضه‌ی اثر که خیلی‌ها را نگران کرده بودند، در نوع خودش رضایت‌بخش به نظر می‌رسد و نشان می‌دهد با وجود توصیف شدن تاریخ انتشار بازی با استفاده از عبارت «عرضه در زمانی‌که محصول آماده شده باشد!» توسط مدیران تبلیغات آن، این آماده شدن قرار نیست بیشتر از دو سال زمان ببرد. به این معنی که شاید خود سی دی پراجکت هم در همین لحظه از جزئیات کامل زمان‌بندی انتشار بازی‌اش مطمئن نباشد اما همین‌قدر می‌داند که این پروسه، نهایتا تا انتهای سال ۲۰۲۱ میلادی به سرانجام می‌رسد. همچنین باتوجه‌به این گزارش، همه متوجه می‌شوند که Cyberpunk 2077 تنها بازی در حال ساخت آن‌ها نیست و این استودیوی کاربلد و محترم لهستانی، احتمالا در آینده‌ای نه‌چندان دور از یک اثر ویدیوگیمی تازه و ناشناخته نیز رونمایی خواهند کرد؛ اثری که مطابق اخبار و شایعه‌های منتشرشده، احتمالا باز هم اسپین-آفی از مجموعه‌بازی‌های «ویچر» (The Witcher) به شمار می‌رود و البته باتوجه‌به فشار بالای تولید «سایبرپانک 2077» از سال ۲۰۱۲ تا به امروز، یقینا قرار نیست یک بازی AAA و کاملا بزرگ در حد و اندازه‌ی The Witcher 4 باشد!

با همه‌ی این‌ها، حالا می‌توان بیشتر از قبل راجع به هیجان‌انگیز بودن حضور Cyberpunk 2077 در E3 2019 رویاپردازی کرد؛ رویدادی که ممکن است در دل آن، آفرینندگان یکی از بهترین مجموعه‌های نقش‌آفرینی دنیای هنر هشتم در سال‌های اخیر، داده‌هایی واقعا هیجان‌انگیز را با ما در میان بگذارند.

در ادامه می توانید تریلر این بازی را تماشا کنید:


حالا حداقل از این اطمینان داریم که حتی در بدترین حالت، Cyberpunk 2077 قرار نیست در زمانی دیرتر از سال ۲۰۲۱ در دسترس کابران قرار گیرد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...