استودیو بازی سازی The Coalition از تمرکز کامل سازندگانش برای ساخت بازی Gears 5 می‌گوید

استودیوی سازنده این بازی اخیرا راجع به تمرکزش روی ساخت این بازی گفته است.


استودیو The Coalition که با Gears of War 4 مسیری قابل قبول اما آشنا را پشت سر گذاشت و به ادعای سرانش، اکنون مشغول سخت کار کردن روی Gears 5 برای رساندن آن به حد انتظارات مخاطبانش است، این‌بار بیشتر از همیشه زیر ذره‌بین برده خواهد شد. چرا که Gears 5عملا میزان گستردگی، تازگی و امکان دوام آوردن و درخشش مجموعه در سال‌های آینده را نیز به همگان نشان می‌دهد و دیگر تقریبا منتقدان و مخاطبان از آن به شکلی یکسان، انتظار انجام بهترین کارهای قسمت‌های قبلی همراه‌با به سرانجام رساندن مواردی کاملا جدید و هیجان‌انگیز را دارند. این وسط، فعلا دل‌گرم‌کننده‌ترین خبر چیزی نیست جز انتشار اعلامیه‌ی رسمی The Coalition مبنی بر پایان کار آن‌ها برای به‌روزرسانی و تولید محتوای جدید برای Gears of War 4 و تمرکز مطلق همه‌ی اعضا روی عرضه‌ی بازی Gears 5 در نزدیک‌ترین زمان ممکن است.متن رسمی منتشر شده را نیز می‌توانید در ادامه مطالعه کنید:

با ۲۶۹ کاراکتر و ۲۸۳۴ پوشش متفاوت برای سلاح‌ها که همگی در دو سال و نیم گذشته به بازی Gears of War 4 اضافه شدند، این اثر بیشتر از تمامی قسمت‌های دیگر مجموعه خود، محتوا داشته است. اما اکنون زمان خداحافظی با ساخت Gear Packsها و محتواهای جدید مرتبط با شخصی‌سازی‌های بازیکنان در دنیای Gears 4، رسیده است. به این دلیل که حالا تمام تیم، تمرکز کامل خود را روی ساخت Gears 5 و تبدیل کردن آن به بهترین بازی ممکن گذاشته‌اند.

راد فرگوسندر رویدادی برگزارشده در سال گذشته گفته بود که او و تمام بازی‌سازان همراهش، باید خودشان را در جهان مجموعه‌ای پابرجا و شناخته‌شده، به اثبات برسانند. هدفی که باید بپذیریم تا به این‌جای کار، The Coalition به برآورده‌سازی کامل آن نزدیک و نزدیک‌تر شده است و اگر Gears 5 تمام نکات مثبت بازی قبلی را به مرحله‌ی بعدی ببرد و در تازگی هم کم نداشته باشد، عملا به‌صورت کامل محقق می‌شود.

gers 5

بازی Gears 5، در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۱۹ میلادی برای کامپیوتر(PC) و Xbox One عرضه می‌شود.
این بازی یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال 2019 برای هواداران این مجموعه دوست داشتنی و همچنین برای دارندگان ایکس باکس وان است.
 این بازی را حتما در در زمان عرضه خریداری کنید (پیشنهاد ادمین)

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...