دیزنی به ساخت فیلم‌هایی مثل Alien و Planet of the Apes ادامه خواهد داد

دیزنی اعلام کرد که به ساخت مجموعه‌های محبوب فاکس قرن بیستم ادامه خواهد داد.


والت دیزنی از برنامه‌های خود برای ادامه ساخت مجموعه فیلم‌های کمپانی فاکس قرن بیستم خبر داده است. در حاشیه کنفرانس والت دیزنی در سینماکان 2019، والت دیزنی برنامه اکران‌ فیلم‌های خود را به‌روزرسانی کرد که در واقع از این به بعد فیلم‌های فاکس قرن بیستم قرار است توسط دیزنی منتشر شوند که بدین ترتیب تعداد فیلم‌های دیزنی در سال ۲۰۱۹ به عدد ۲۲ افزایش یافت.

.

همچنین فاکس قرن بیستم، فاکس سرچلایت و بلو اسکای به عنوان سه استودیوی فیلمسازی جدید دیزنی معرفی شدند. دیزنی در این کنفرانس گفت که این استودیوها و مجموعه‌ها اکنون بخشی از دیزنی هستند و این استودیوها به کار خود مثل سابق ادامه خواهند داد و دیزنی قصد دارد تا با خلق داستان‌های جدید، این مجموعه‌ها را ادامه دهد.

Avatar

مجموعه فیلم‌هایی چون فیلم Alien ، فیلم Avatar ، فیلم Kingsman ، فیلم Maze Runner و فیلم Planet of the Apes از جمله مجموعه‌هایی هستند که اکنون به بخشی از دارایی‌های دیزنی تبدیل شده‌اند و در نظر دارد ساخت این فیلم‌ها را نیز ادامه دهد.

kingsman

اکنون دیزنی دارای مجموعه‌های بزرگ بیشتری شده و در حال حاضر حتی پارک تفریحی فیلم Avatar را نیز ایجاد کرده که منطقی است شاهد گسترش آن نیز باشیم و حتی برخی از مجموعه‌های دیگر نیز دارای پارک تفریحی در دیزنی‌لند شوند. همچنین هر یک از این مجموعه‌ها پتانسیل حضور و گسترش در سرویس دیزنی پلاس را نیز دارند که حداقل در حال حاضر در مورد آن حرفی نشده است.

مطالب مرتبط...

1 نظر

  1. یک ناشناس دیوانهیک ناشناس دیوانهsays:

    به نظر من نباید به این مقدار به فیلم آواتار بال و پر داد

    • مدیر سایتعباس رجی(abbasragi) :

      آواتار یکی از پر سود ترین فیلم های تاریخ سینما است ولی به هر حال نظر هر کسی محترم است