نسخه جدید بازی Horizon Zero Dawn احتمالا در دست ساخت قرار دارد

به نظر می رسد ساخت دنباله‌ی بازی Horizon Zero Dawn ، به شکلی غیر قابل پیش‌بینی تایید شد.


بازی Horizon Zero Dawn اثری که همه در ذهن‌شان نسبت به ساخته شدن دنباله‌ای بر آن در آینده‌ی دور یا نزدیک مطمئن بودند.

حال جِنینا گَوِنکار، یکی از صداگذاران حاضر در مراحل آفرینش بسته‌ی الحاقی The Frozen Wilds (تنها DLC بزرگ بازی Horizon Zero Dawn)، با به اشتراک گذاشتن برخی اطلاعات راجع به قسمت دوم این مجموعه، شک آن‌ها را به یقین تبدیل کرده است. مطابق این اطلاعات، جنینا در مصاحبه‌ای با یکی از افراد حاضر در رویداد Star Wars Celebration که در حال برگزاری بود و مواردی مانند اولین تریلر از فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker و تریلر رونمایی از بازی جدید استودیوی Respawn یا همان Star Wars Jedi: Fallen Order در طول دقایقش رونمایی شده‌اند، عملا در حالِ ساخت بودن دنباله‌ی مورد بحث را تایید کرد. به این شکل که طرفدارِ گفته‌شده، از گونکار بابت فعالیت لایق ستایشش در Horizon Zero Dawn تشکر می‌کند و او نیز چنین پاسخی را تحویل وی می‌دهد:

فقط منتظر بمان تا دنباله‌ی بازی را ببینی و جان بدهی. من از برخی اطلاعات محافظت‌شده خبر دارم. تو [با دیدن این بازی جدید، از شدت هیجان] می‌میری.

Horizon Zero Dawn

همه‌ی موارد بیان‌شده، از آن‌جایی جالب‌تر می‌شوند که در نظر داشته باشیم که جنینا گونکار، در بسته‌ی الحاقی The Frozen Wilds وظیفه‌ی نقش‌آفرینی به‌جای شخصیتی فرعی را داشت که عملا داستانش تقریبا نیمه‌کاره رها شد و احتمال دارد در داستان دنباله‌ی Horizon Zero Dawn، بتوان نقشی کلیدی برای او یافت. تازه شاید اصلا او در بازی جدید، وظیفه‌ی صداگذاری و ضبط موشن کپچرهای کاراکتر تازه‌ای را برعهده داشته باشد و لزوما نخواهد با همان شخصیت پیش‌تر دیده‌شده، مجددا روبه‌روی گیمرها قرار بگیرد.

Horizon Zero Dawn

در هر حالت از آن‌جایی که فعلا مسئولان پلی‌استیشن و گوریلا گیمز هیچ جوابی به سؤالات خبرنگاران درباره‌ی اظهاراتِ گونکار نمی‌دهند، ولی عملا باید صحبت انتشار یافته از زبان او را یک مدرک رسمی به حساب آورد. هرچند که همان‌طور که گفتم، تا پیش از تایید لفظی وی نیز هیچ‌کس شک نداشت که سونی دیر یا زود قسمت دوم اثری را که به ده میلیون نسخه فروش رسید، تقدیم طرفداران خواهد کرد. با این اوصاف حالا دیگر فقط باید منتظر ماند و دید که در کدام کنفرانس مطبوعاتی یا نمایشگاه معروف، شان لیدن از مقابل نمایشگر کنار می‌رود و نخستین تریلرِ دومین Horizon Zero Dawn (که برخلاف نظر برخی طرفداران یقینا اسمی همچون Horizon One Dawn نخواهد داشت!) را به نمایش می‌گذارد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...