قابلیت فراخواندن وسایل نقلیه در Cyberpunk 2077 وجود دارد

کاربران در بازی Cyberpunk 2077 در هر نقطه‌ای که قرار دارند، می‌توانند وسیله نقلیه خود را فرا بخوانند


 استودیو سی‌ دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، از سیستمی که در بازی The Witcher3: Wild Hunt برای فرا خواندن اسب در این بازی استفاده کرده بود در بازی Cyberpunk 2077 هم استفاده کرده است.

در نمایشگاه E3 2019، سایت VG247 با پاول ساسکو، طراح ارشد مأموریت‌های سایبرپانک 2077، مصاحبه‌ای را انجام داده است. در جریان این مصاحبه ساسکو اعلام کرده است که Cyberpunk 2077 دارای سیستم فراخوان وسیله نقلیه است و بازیکنان در هر جایی که قرار دارند، می‌توانند مجددا از وسیله نقلیه خود استفاده کنند. پاول ساسکو دراین‌باره می‌گوید:

دقیقا همان روشی که بازیکن می‌توانست به‌سادگی روچ را صدا بزند، وسایل نقلیه نیز در این بازی دارای هوش مصنوعی هستند و زمانی‌که آن‌ها را فرا بخوانید، به سمت شما حرکت می‌کنند و می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. این سیستم برای تمامی وسایل نقلیه است و می‌توانید فراخوانده شدن موتورسیکلت یا ماشین خود را مشاهده کنید. ازاین‌رو هرجایی که خواستید می‌توانید آن‌ها را رها کنید و به هرنقطه‌ای که مد نظرتان بود بروید. در انتها وسیله نقلیه خود را صدا بزنید و می‌بینید که هوش مصنوعی آن را به سمت شما می‌آورد.

Cyberpunk 2077

به‌نظر می‌رسد سی‌دی پراجکت رد سعی دارد این آزادی عمل را در دسترس بازیکنان قرار بدهد که یک کالکسیون از وسایل نقلیه مختلف را جمع‌آوری کنند یا ازطریق تعداد کمی از اتومبیل‌ها و موتور سیکلت‌ها، سایبرپانک 2077 را تجربه کنند. در انتها پاول ساسکو به این مورد اشاره کرده است که تیم سازنده فعلا در حال گفت‌وگو است که آیا این سیستم روی تمامی مدل‌های وسایل نقلیه بازی اعمال شود یا فقط تعدادی از آن‌ها این قابلیت را داشته باشند.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه 1399 (۱۶ آوریل 2020) برای کامپیوتر ، پلی‌ استیشن 4 و ایکس‌ باکس وان عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط...

1 نظر

  1. پسر باحالپسر باحالsays:

    عجب پس که اینطور