تریلر پایانی انیمیشن The Angry Birds Movie 2 منتشر شد

سونی پیکچرز جدیدترین و آخرین تریلر رسمی انیمیشن The Angry Birds Movie 2 را منتشر کرد.


فروردین امسال اولین تریلر بین المللی انیمیشن 2 The Angry Birds Movie (فیلم پرندگان خشمگین) منتشر شد که حاوی تصاویر جدید بسیاری از اتفاقات این انیمیشن سینمایی بود.

سونی پیکچرز اخیرا تریلر جدیدی از انیمیشن The Angry Birds Movie 2 منتشر کرده که این تریلر در واقع تریلر پایانی آن است و در طول آن بیشتر با اتفاقاتی که قرار است در این قسمت مشاهده کنیم، آشنا می‌شویم. در این تریلر شاهد اتحاد جزیره پرندگان و خوک‌ها برای مبارزه با جزیره سوم که کاملا یخ زده است، هستیم و در طول این تریلر، پرنده‌ها و خوک‌ها به شکل مخفیانه وارد مکان زندگی زتا و دشمنان خود می‌شوند تا او و نیروهایش را متوقف کنند.

همچنین شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:جیسون سودیکیس 
در نقش رد، جش گد در نقش چاک، بیل هیدر در نقش لئونارد، دنی مک‌براید در نقش بمب، پیتر دینکلیج در نقش عقاب بزرگ افسانه‌ای، لزلی جونز در نقش زتا، ریچل بلوم، استرلینگ کی براون، نیکی میناژ، اوگینو دربز، پیت دیویدسون، بابی موینیهان، زک وودز، آکوافینا، لیل رل هاوری، داو کامرون، بک بنت و بروکلین پرینس، از جمله بازیگرانی هستند که صداپیشگی شخصیت‌های انیمیشن The Angry Birds Movie 2 را بر عهده داشته‌اند. کارگردانی این انیمیشن بر عهده توروپ ون اورمان بوده است.

اکران انیمیشن The Angry Birds Movie 2 در تاریخ ۱۶ آگوست ۲۰۱۹ (۲۵ مرداد ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...