بازگشت تام هاردی برای بازی در فیلم Venom 2 تایید شد

سونی پیکچرز اعلام کرده است که قرار است تام هاردی بار دیگر به ایفای نقش ادی براک در فیلم Venom 2 بپردازد.


ستاره قسمت اول در دنباله آن باز خواهد گشت. در حاشیه تور مطبوعاتی فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه)، سونی رسما تایید کرد که تام هاردی بار دیگر نقش ادی براک را در فیلم Venom 2 (ونوم ۲) بازی خواهد کرد. ایمی پاسکال به فندنگو گفت که:

من اکنون می‌توانم بگویم که تام هاردی باز خواهد گشت. او این نقش را باشکوه و بی‌نقص بازی کرد و هیچ‌کس دیگری نمی‌تواند جای او را بگیرد. زمانی که شما به ونوم فکر می‌کنید و اگر تنها یکبار تام هاردی را در این نقش مشاهده کرده باشید، هرگز قادر به فکر کردن به شخص دیگری در این نقش نیستید.

انتظار می‌رود که در فیلم Venom 2 شاهد حضور شخصیت کارنیج نیز باشیم که در صحنه پس از پایان فیلم Venom نیز شاهد ملاقات ادی برکا با کلیتوس کسدی بودیم که وودی هارلسون نقش این شخصیت را بر عهده دارد که قابل انتظار است شاهد بازگشت او در قسمت دوم نیز باشیم. همچنین همواره پتانسیل یک کراس اور بین شخصیت اسپایدرمن و ونوم وجود داشته و بسیاری دوست دارند که تام هالند نقش اسپایدرمن را در فیلم Venom 2 بازی کند. پاسکال در رابطه با این موضوع گفت:

همه دوست دارند این اتفاق را ببینند و شما نمی‌دانید که ممکن است این اتفاق در چه زمانی رخ دهد. من می‌توانم بگویم که ما مشارکت فوق العاده‌ای را داشته‌ایم، اما شما هرگز نمی‌دانید که در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. ما داستان‌های زیادی در مورد مرد عنکبوتی در هر بخش داریم. ما برنامه‌های بزرگی نیز برای تام هالند که بخشی از همه چیز باشد در اختیار داریم.

Venom 2

زمانی که از پاسکال در مورد این پرسیده شد که منظور از اینکه تام هالند بخشی از همه چیز باشد چیست، او در پاسخ گفت:

او باید در هر فیلمی که ما ساخته‌ایم و من در آن کار کرده‌ام، بخشی از آن باشد.

همچنین در ادامه میتوانید پیش تریلر این فیلم را تماشا کنید (توجه کنید که این ویدئو تیزر یا تریلر فیلم نیست و فقط برای سرگرمی ساخته شده و هیچ صحنه ای از فیلم Venom 2 در آن نمی باشد)


با این حال، به نظر می‌رسد که سونی علاقه‌مند است بار دیگر ونوم را در مقابل مرد عنکبوتی قرار دهد، اما در حال حاضر ونوم چندان شباهتی به دشمن مرد عنکبوتی ندارد و باید دید که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.
هنوز تاریخی برای اکران فیلم Venom 2 اعلام نشده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...