احتمال حضور برایان کرانستون در فیلم Breaking Bad

احتمالا برایان کرانستون در فیلم Breaking Bad حضور خواهد داشت.


اگر به توئیت‌ های چند وقت اخیر آرون پاول و برایان کرانستون توجه کرده باشید، به نظر می رسد قرار است بار دیگر شاهد حضور این دو بازیگر این بار در فیلم Breaking Bad باشیم.

هفته گذشته پاول و کرانستون هر دو عکس یک جفت الاغ در توئیتر به اشتراک گذاشتند و در بخش توضیحات توئیتشان نوشتند: «به زودی». حالا این دو بازیگر محبوب و سرشناس عکس پایین را در اینستاگرام خود قرار دادند و در توضیحاتش ذکر کردند «حتی زودتر» تا گمانه‌زنی‌ها پیرامون حضور برایان کرانستون در فیلم Breaking Bad و پخش زود هنگام این اثر قوت بگیرد.

Breaking Bad

سال گذشته رسما ساخت فیلم Breaking Bad با محوریت شخصیت جسی پینکمن تایید شد و احتمالا در اواخر سال ۲۰۲۰ شاهد پخش این اثر خواهیم بود. شایعاتی در مورد پخش این فیلم توسط نتفلیکس وجود دارد؛ البته نه به این معنی که شبکه AMC امتیاز پخش فیلم Breaking Bad را به نتفلیکس بدهد، بلکه بریکینگ بد در آینده از AMC هم پخش خواهد شد. چندی قبل ددلاین در گزارشی اعلام کرد هنوز شبکه AMC تصمیم قطعی در مورد این پروژه نگرفته و مشخص نیست که در نهایت شاهد انتشار فیلم Breaking Bad باشیم یا اینکه فیلم برکینگ بد به یک مینی سریال تبدیل شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...