اولین تیزر تریلر فیلم Mulan منتشر شد

دیزنی امروز اولین تیزر تریلر و پوستر رسمی فیلم Mulan را منتشر کرده است.


کمپانی والت دیزنی اولین تیزر تریلر فیلم مولان را منتشر کرده است. در اولین تیزر تریلر فیلم مولان شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات این فیلم لایو اکشن هستیم که این تیزر تریلر در بین دو نیمه فوتبال جام جهانی زنان که بین دو تیم آمریکا و هلند برگزار شد، منتشر شده است. فیلم Mulan داستان ماجراجویی حماسی زنی را روایت می‌کند که خود را جای یک مرد جا می‌زند تا وارد ارتش شود و با حمله شمالی‌ها به کشور چین مقابله و از کشورش دفاع کند. آرزوی هوآ مولان تبدیل شدن به بزرگ‌ترین دختر جنگجوی تاریخ است و او دارای شخصیتی سرزنده، متعهد و کاملا مستقل است. زمانی که امپراطوری یک حکم صادر می‌کند که از هر خانواده باید یک نفر به ارتش امپراطوری خدمت کند، مولان تصمیم می‌گیرد تا جای هوآ جون، پدر بیمارش که یکی از بزرگ‌ترین مبارزهای تاریخ کشور چین بوده است، به ارتش چین ملحق شود.

شما در ادامه می‌توانید این تیزر تریلر را تماشا کنید:


در سال ۱۹۹۸، دیزنی انیمیشن Mulan با صداپیشگی مینگ-نا ون در نقش هوآ مولان به‌همراه ادی مورفی و میگوئل فرر، را منتشر کرد که این انیمیشن بیش از ۳۰۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد. علاوه بر این تیزر تریلر، والت دیزنی اولین پوستر رسمی فیلم Mulan را نیز منتشر کرده که تمرکز این پوستر نیز روی شخصیت مولان است که این پوستر در واقع براساس پوستر کلاسیک انیمیشن آن طراحی و منتشر شده و شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

پوستر فیلم Mulan

لیو ییفئی، دانی ین، جت لی، گونگ لی، جیسون اسکات لی، ران یوآن، آتکارش آمبودکار، یوسان ان، ران یوآن، راجر یوآن، زانا تانگ، تزی ما، روزالیند چائو، چنگ پی-پی، نلسون لی، دوآ موآ، جیمی ونگ و چام هلپولا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Mulan در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌ اند. وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم مولان بر عهده الیزابت مارتین، لورن هینک، ریک جافا و آماندا سیلور، بوده است.

فیلم Mulan برای اکران در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۰ (۸ فروردین ۱۳۹۹) برنامه ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...