نگاهی به تغییرات فصل دهم بازی Fortnite

فصل دهم بازی فورتنایت پنجشنبه ۱۰ مرداد در دسترس کاربران قرار گرفت


فصل دهم Fortnite با یک آپدیت بزرگ کار خود را آغاز کرد. حجم به‌روزرسانی فورتنایت روی کنسول‌ها تقریبا 9 گیگابایت و روی کامپیوتر ۲.۶ گیگابایت بود. بااین‌حال اصلی‌ترین سوالی که ابتدای هر فصل وجود دارد، این است که فصل جدید چه تغییراتی را در ساختار بازی به‌وجود آورده است. در ادامه نگاهی به‌تغییرات فصل دهم بازی فورتنایت خواهیم انداخت که به اسم Out of Time هم شناخته می‌شود.

Fortnite

شخصیت‌های جدید فصل دهم برخلاف فصل گذشته ازطریق XP و اوت لست در هر دور از بازی، ظاهرشان تغییر پیدا نمی‌کند، بلکه در این فصل شاهد ترکیب تغییر شخصیت‌ها با چالش‌های هفتگی هستیم. در این فصل چالش‌ها شکل‌ و شمایل متفاوتی دارند. در ابتدا سه چالش از هفت چالش در دسترس شما قرار دارد و با تکمیل هرکدام از آن‌ها، سایر چالش‌ها هم برای شما آزاد می‌شوند. پس از تکمیل هر هفت چالش، می‌توانید چالش‌های هفته مورد نظر را پرستیج کنید و هفت چالش جدید را آزاد کنید.

همچنین شما در ادامه میتوانید تریلر آیتم های فصل دهم بازی فورتنایت را تماشا کنید:


بتل‌پس بازی Fortnite مانند سایر بتل‌ پس‌ها ۱۰۰ آیتم‌ مختلف را در خود جای داده این آیتم‌ها شامل کاراکتر، ایموت، رقص، اسپری و... می‌شود که هر فصل شکل و شمایل جدیدی به‌خود می‌گیرند.

Fortnite

اولین و مهم‌ترین تغییر ایجاد شده در گیم‌پلی بازی Fortnite، اضافه شدن یک ربات به نام The B.R.U.T.E است. درواقع The B.R.U.T.E یک وسیله نقلیه دونفره به‌حساب می‌آید که بازیکنان می‌توانند از آن استفاده کنند و راحت‌تر از قبل دشمنان خود را از بین ببرند. اول از همه، منطقه Dusty Divot جای خود را به Dusty Depot داده است که تقریبا یک سال و نیم پیش از بین رفت. در ادامه جمجمه هیولا کشته شده در فصل قبل، تبدیل به یک محیط فرعی شده است که راز و رمزهای مختلفی در این قسمت قرار داده شده است.

همچنین شما در ادامه میتوانید تریلر فصل دهم بازی فورتنالیت را تماشا کنید:


در ادامه جمجمه هیولا کشته شده در فصل قبل، تبدیل به یک محیط فرعی شده است که راز و رمزهای مختلفی در این قسمت قرار داده شده است، از دیگر تغییرات نقشه بازی هم می‌توان به ریفت منفجر شده در منطقه Lucky Lake اشاره کرد. در این قسمت از نقشه بازی هیچ نیروی جاذبه‌ای وجود ندارد و بازیکنان می‌توانند نوع متفاوتی از مبارزات را تجربه کنند.

Fortnite

همچنین محیط‌های مخفی مختلفی هم در نقشه بازی قرار داده شده‌اند. نکته‌ی جالب این است که اپیک گیمز اعلام کرده که به مرور زمان، نقشه بازی باز هم دستخوش تغییرات مختلفی می‌شود. در بخش سلاح‌ها هم یک بار دیگر سلاح P90 به بازی برگشته است و کاربران می‌توانند ازطریق این سلاح SMG، دشمنان را ازبین ببرند. با این حال به‌ نظر می‌رسد سلاح Tactical Assault از بازی حذف شده است.

Fortnite

آیا فصل جدید بازی فورتنایت (فصل 10) بازی را بهتر کرده است یا خیر نظر شما چیست؟

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...