عدم وجود حالت Battle Royale در بازی Call of Duty: Modern Warfare تایید شد

کارگردان بخش چندنفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare در جدیدترین مصاحبه خود گفته است که بازی فاقد حالت بتل رویال می باشد


جو سیکوت، کارگردان طراحی بخش چندنفره COD: Modern Warfare، در مصاحبه‌ی اخیر خود با سایت IGN گفته است که بلک آپس 4 و مدرن وارفر حال‌ و هوای متفاوتی دارند و از این‌ر و شبیه‌ به یکدیگر عمل نخواهند کرد. وی در این‌ باره می‌گوید:

ما از هواداران بزرگ بتل رویال هستیم. ما از این حالت و ساختار آن هیجان‌زده هستیم، اما در حال حاضر تمرکز ما روی هسته و شالوده بخش چندنفره است.

Call of Duty: Modern Warfare

این بدین معنا است که مدرن وارفر سعی ندارد تجربه‌ی مشابهی را ارائه دهد. جو سیکوت در ادامه صحبت‌های خود گفت:

ما واقعا روی سلاح‌های واقع‌گرایانه، المان‌های معتبر مدرن وارفر و همچنین تجربه‌ای متفاوت تمرکز کرده‌ایم. مدرن وارفر همان تجربه‌ی قدیم را ارائه می‌دهد.

بزرگ‌ترین حالت بازی Call of Duty: Modern Warfare، گرند وار است که ۴۰ بازیکن در آن به رقابت می‌پردازند، اما اینفینیتی وارد برنامه دارد تا میزان پشتیبانی از بازیکنان را به بیش از ۱۰۰ نفر برساند. در ماه سپتامبر هم بتای خصوصی و عمومی بازی در دسترس قرار می‌گیرد. از تاریخ ۲۱ شهریور ماه (۱۲ سپتامبر) تا ۲۲ شهریور ماه (۱۳ سپتامبر) کاربرانی که این بازی را روی پلی استیشن 4 پیش‌خرید کنند، بتای خصوصی بازی را دریافت می‌کنند. همچنین ۲۳ شهریور ماه (۱۴ سپتامبر) تا ۲۵ شهریور ماه (۱۶ سپتامبر) هم فاز دوم بتای کاربران PS4 آغاز می‌شود.

Call of Duty: Modern Warfare

کاربران کامپیوتر و ایکس باکس وان که COD: Modern Warfare را پیش‌خرید کرده‌اند، از تاریخ ۲۸ شهریور ماه (۱۹ سپتامبر) تا ۲۹ شهریور ماه (۲۰ سپتامبر) می‌توانند بتای خصوصی را تجربه کنند. یک بتای عمومی هم برای تمامی کاربران درنظر گرفته شده است که از تاریخ ۳۰ شهریور ماه (۲۱ سپتامبر) تا تاریخ یک مهر ماه (۲۳ سپتامبر) در دسترس قرار می‌گیرد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...