اندی سرکیس وظیفه کارگردانی فیلم Venom 2 را بر عهده گرفت

سونی پیکچرز  اندی سرکیس برای کارگردانی فیلم Venom 2 انتخاب کرده است


کارگردان فیلم 2 Venom رسما انتخاب و معرفی شده است، سونی به‌ تازگی با اندی سرکیس برای کارگردانی این فیلم به توافق رسیده و قرارداد همکاری امضا کرده است تا او به‌ جای روبن فلیشر که وظیفه کارگردانی قسمت اول را بر عهده داشت، روی صندلی کارگردانی این فیلم خواهد نشست. فلیشر به علت حضور در فیلم Zombieland: Double Tap (سرزمین زامبی ها ۲: دابل تپ) و طول کشیدن مراحل پس از تولید فیلم تا اوایل پاییز، نمی‌تواند برای کارگردانی فیلم Venom 2 بازگردد.

اندی سرکیس

سرکیس که بیشتر برای بازی در نقش گالوم در سه‌گانه فیلم The Lord of the Rings (ارباب حلقه‌ها) و سزار در سه‌گانه فیلم Planet of the Apes (سیاره میمون‌ها) شناخته می‌شود، پیش از این سابقه کارگردانی فیلم Mowgli: Legend of The Jungle (موگلی: افسانه جنگل) و فیلم Breathe (نفس بکش) را در کارنامه خود داشته است و فیلم Venom 2 قرار است سومین تجربه کارگردانی او باشد. این در حالی است که سرکیس قرار است وظیفه کارگردانی فیلم Animal Farm (قلعه حیوانات) برای شبکه نتفلیکس را نیز بر عهده داشته باشد. در حال حاضر تنها بازگشت تام هاردی در نقش ادی براک ملقب به ونوم در فیلم Venom 2 تایید و اعلام شده است، اما می‌توان انتظار داشت که وودی هارلسون و میشل ویلیامز نیز در این فیلم بازگردند.

Venom

مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Venom 2 از پاییز امسال آغاز خواهد شد و با اینکه تاریخ اکران آن هنوز اعلام نشده، اما انتظار می‌رود که فیلم ونوم 2 در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ۱۳۹۹) اکران شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...