حالت Volta بازی FIFA 20 در زمان عرضه فاقد پرداخت درون برنامه ای است

 EA در حال حاضر برنامه‌ای برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای حالت VOLTA ندارد.


بازیکنان در این بخش می‌توانند از شخصی‌سازی‌های مختلفی برای تیم خود استفاده کنند و همچنین می‌توانند به‌روش‌های مختلفی مثل لیگ یا Kick-Off، ولتا را تجربه کنید.

همچنین در ادامه میتوانید گیم پلی این حالت را تماشا کنید:


جف انتوی
، تهیه کننده فیفا 20، در گفت‌وگوی اخیر خود با وبسایت IGN اعلام کرده است که EA Sports برنامه‌ای برای عرضه حالت VOLTA با پرداخت‌های درون برنامه‌ای ندارد. در حال حاضر بازیکنان تمام آیتم‌های تزئینی موجود را می‌توانند با انجام چالش‌های داخل بازی کسب کنند. همچنین برنامه‌ای برای Season Pass هم وجود ندارد. در ادامه مشخص شده است که چالش‌ها و آیتم‌های تزئینی حالت Volta به‌ صورت ماهیانه تغییر می‌کنند.

FIFA 20

طبق گفته‌های جف انتوی، حالت ولتا در روز عرضه فاقد پرداخت‌های درون برنامه‌ای است و بازیکنان می‌توانند تمامی آیتم‌های تزئینی موجود را با انجام چالش‌ها کسب کنند. اما امکان دارد در آینده آن‌ها پرداخت‌های درون برنامه‌ای را به بازی اضافه کنند. در گذشته مواردی وجود داشته‌اند که الکترونیک آرتز پرداخت‌های درون برنامه‌ای را پس از عرضه بازی و دریافت نمرات، به بازی خود اضافه کرده است.

بازی FIFA 20 در تاریخ پنج مهر ماه (۲۷ سپتامبر) برای کامپیوتر های شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...