تمامی نقشه‌های Call of Duty®: Modern Warfare دارای حالت Realistic هستند

به تازگی اطلاعات بیشتری را از بخش چندنفره Call Of Duty Modern Warfare منتشر شده است


جوی سیکوت اطلاعات از بخش چندنفره بازی Call Of Duty Modern Warfare منتشر کرد که این اطلاعات شامل حالت واقع‌گرایانه نقشه‌های بازی و اضافه شدن بازی‌های شخصی‌سازی شده می‌شود.

جوی سیکوت اعلام کرده است که بازی Call Of Duty: Modern Warfare دارای هوش مصنوعی آفلاین است. از این‌ رو بازیکنان در جریان تجربه بخش چندنفره به‌صورت LAN یا تک‌نفره، اگر نتوانستند به سرورهای آنلاین متصل شوند، می‌توانند با هوش مصنوعی بازی کنند. شاید تجربه بخش چندنفره با هوش مصنوعی همانند تجربه بازی با بازیکن‌های واقعی نباشد، اما سیکوت اعلام کرده که با یک شبیه‌ ساز فوق‌العاده طرف هستیم

Call Of Duty: Modern Warfare

همچنین بازی‌ های شخصی‌سازی شده هم در بخش چندنفره Call of Duty: Modern Warfare وجود دارد. در این‌ میان از جوی سیکوت پرسیده شده است که آیا برای حالت‌هایی که نبردهای 2 به‌ 2 می‌تواند از نبردهای 3 به‌ 3 استفاده کرد؟ جوی در پاسخ به این سوال گفت که احتمال این کار وجود دارد و در ادامه به شکل طنز اعلام کرد حتی می‌توانید از نبردهای 1 به‌ 1 هم استفاده کنید. البته با توجه‌ به نوع گفتار جوی ، نمی‌توان مطمئن بود که این ویژگی در بازی‌های شخصی‌سازی شده وجود دارد یا نه.

در پایان در مورد ویژگی‌های نقشه‌های بازی پرسیده شد که جوی سیکوت نکته‌ی جالبی را بازگو کرد. بازیکنان برای نقشه‌های بازی می‌توانند از حالت واقع‌گرایانه (Realistic) استفاده کنند. حالت واقع‌گرایانه HUD بازی را غیرفعال می‌کند. همچنین نشان‌ هدف‌گیری هم غیرفعال می‌شود و بازیکنان دقیقا مثل یک سرباز واقعی در نبرد، باید هدف‌گیری کنند و سایر بازیکنان را از بین ببرند. در‌ این‌ میان باید مراقب تمام شدن مهمات و نوار سلامت (HP) خود هم باشید.

Call Of Duty: Modern Warfare

بازی COD: Modern Warfare در تاریخ سه آبان ماه (۲۵ اکتبر) برای کامپیوتر شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می‌شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...