فیلم Spider-Man: Far From Home تبدیل به‌ پرفروش ترین فیلم سونی پیکچرز شد

فیلم Spider-Man: Far From Home پر فروش ترین فیلم تاریخ سونی پیکچرز در سراسر جهان شده است


فروش جهانی فیلم Spider-Man: Far From Home تا پایان روز یکشنبه به ۱.۱۰۹ میلیارد دلار افزایش پیدا کرده تا با گذر از فیلم Skyfall (اسکای فال) با فروش ۱.۱۰۸ در سال ۲۰۱۲، به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ کمپانی سونی پیکچرز در سراسر جهان تبدیل شود.

فیلم Spider-Man: Far From Home تا به امروز ۳۷۶.۶ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۷۳۳ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان فروش کرده است. همچنین این فیلم پس از فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle با فروش ۴۰۴.۵ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ و فیلم Spider-Man با فروش ۴۰۳.۷ میلیون دلار در سال ۲۰۰۲، سومین فیلم پرفروش‌ تاریخ سونی پیکچرز در آمریکای شمالی نیز است و حال باید دید که فیلم Jumanji: The Next Level چه عملکردی را در گیشه امسال خواهد داشت و آیا خواهد توانست موفقیت قسمت قبلی را تکرار کند یا خیر. همچنین قابل انتظار است که به‌زودی ساخت فیلم Spider-Man 3 نیز تایید و اعلام شود.

Spider-Man: Far From Home

تام هالند، جیک جیلنهال، زندیا، جیکوب باتالون، مریسا تومه، ساموئل ال جکسون، کوبی اسمالدرز، نومان اکار، مارتین استار، تونی ریوولوری، انگوری رایس، رمی هی و جی بی اسموو از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Spider-Man: Far From Home حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی این فیلم بر عهده جان واتس بوده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...