تریلرحالت 2v2 Gunfight بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹، تریلر جدیدی از حالت 2v2 Gunfight بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر و تاریخ بتای همگای آن اعلام شد. 
در نمایشگاه Gamescom 2019 تریلر جدیدی از حالت 2v2 Gunfight بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شده است. در جریان مراسم افتتاحیه نمایشگاه Gamescom 2019 که به میزبانی جف کیلی در حال برگزاری است، اکتیویژن تریلر جدیدی از بخش جدید چند نفره قسمت جدید بازی Call of Duty را منتشر کرده که در این تریلر شاهد تصاویر جدیدی از گیم پلی حالت 2v2 Gunfight هستیم. همچنین در طول تریلر مشخص شد که بتای همگانی حالت 2v2 Gunfight بازی Call of Duty: Modern Warfare به‌صورت انحصاری در طول این هفته در دسترس کاربران پلی استیشن 4 قرار خواهد گرفت که این بتا از تاریخ ۲۳ آگوست (۱ شهریور) که جمعه این هفته خواهد شد، با ۵ نقشه آغاز به کار خواهد کرد که ظاهرا در تمام هفته در دسترس خواهد بود. با این حال، تاریخی برای انتشار نسخه بتا حالت 2v2 Gunfight بازی Call of Duty: Modern Warfare برای ایکس‌باکس وان یا کامپیوتر اعلام نشده است. همچنین در ادامه میتوانید تریلر این حالت را تماشا کنید:


بازی Call of Duty: Modern Warfare قرار است در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ (۳ آبان ۱۳۹۸) برای پلتفرم‌های کامپیوتر های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...