اولین تریلر انیمیشن Abominable منتشر شد

یونیورسال پیکچرز اولین تریلر رسمی انیمیشن Abominable را منتشر کرده است


یونیورسال پیکچرز و استودیوی انیمیشن‌سازی دریم ورکس سرانجام اولین تریلر رسمی انیمیشن Abominable  را منتشر کرده‌اند. در این تریلر با شخصیت‌های اصلی این انیمیشن سینمایی آشنا می‌شویم که برخلاف انتظار، قرار نیست شخصیت‌های اصلی داستان برای یافتن یتی به اورست سفر کنند؛ چون یتی اکنون توسط انسان‌ها کشف و دستگیر شده و او از دست انسان ها فرار کرده. در تریلر با شخصیت یی آشنا می‌شویم که پدر خود را از دست داده و در پشت بام خانه خود یتی را پیدا می‌کند و حال او با کمک جین و پنگ قرار است به این یتی جوان کمک کند تا او به خانه خود بازگردد و بار دیگر به خانواده و دوستان خود در اورست بپیوندد. در طول تریلر همچنین مشخص می‌شود که یتی قدرت ماورایی هم دارد.استودیوی دریم ورکس وظیفه ساخت انیمیشن Abominable را بر عهده دارد.

همچنین شما در ادامه می‌توانید تریلراین انیمیشن را تماشا کنید:


یک پوستر جدید از انیمیشن Abominable نیز منتشر شده که در آن یتی و یی قابل مشاهده هستند این پوستر شباهت بسیار زیادی به انیمیشن چگونه اژدهای خود را آموزش دهیم دارد حتی در بالای پوستر هم نام این انیمیشن به چشم می خورد.


همچنین شما در ادامه می‌توانید پوستر این انیمیشن را مشاهده کنید:

.

کلویی بنت، آلبرت تسای، تنزینگ نورگای ترینور و تسای چین، از جمله بازیگرانی هستند که به عنوان صداپیشه در این انیمیشن سینمایی حضور دارند. انیمیشن Abominable برای اکران در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ (۵ مهر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...