پک جدیدی از شخصیت ها به مناسبت گیمزکام 2019 به بازی Mortal Kombat اضافه خواهد شد

شخصیت‌های چون جوکر و ترمیناتور چندین شخصیت دیگر به بازی Mortal Kombat 11 اضافه خواهند شد


از زمان انتشار بازی، تیم سازنده پشتیبانی خوبی از آن انجام داده و شخصیت‌های جدیدی به این نسخه از بازی اضافه کرده‌ است. از کاراکترهایی که حضور آنها در بازی قطعی است، می‌توان به شنگ سونگ، نایت‌ولف ، سیندل و اسپاون اشاره کرد. حال به مناسبت نمایشگاه Gamescom 2019 تریلر جدیدی از بازی با محوریت معرفی چند شخصیت محبوب که در آن شخصیت های جوکر و ترمیناتور وجود دارد منتشر شده است، احتمالا جوکر و سیندل با ظاهری جدید، اسپاون ظاهری شبیه به کتاب‌های کمیک و ترمیناتور شبیه آرنولد شوارزنگر در بازی حضور داشته باشند.

Mortal Kombat 11

در آخر این تریلر تاریخ عرضه بسته‌های الحاقی بازی که قرار است طی آنها این کاراکترها به آن اضافه شوند، اعلام می‌شود. نایت‌ ولف و شنگ سونگ هم‌ اکنون در دسترس علاقه‌مندان قرار دارند، اما ترمیناتور در تاریخ 8 اکتبر (16 مهر)، سیندل 26 نوامبر (5 آذر)، جوکر 28 ژانویه (8 بهمن) و اسپاون نیز در تاریخ 17 مارس (27 اسفند) وارد بازی Mortal Kombat 11 می‌شوند.

همچنین شما در ادامه میتوانید تریلر این پک را تماشا کنید:


بازی Mortal Kombat 11 برای پلتفرم‌های کامپیوتر های شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شده است و قرار است برای گوگل استیدیا نیز عرضه شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...