بازیگران نقش Sonya Blade و Kano در فیلم Mortal Kombat مشخص شدند

بازیگران نقش دو شخصیت سونیا بلید و کانو فیلم Mortal Kombat انتخاب و معرفی شده‌اند.


نقش سونیا بلید و کانو در فیلم Mortal Kombat انتخاب و معرفی شده‌اند. طبق خبری که هالیوود ریپورتر منتشر کرده، جسیکا مک‌نامی، بازیگر فیلم مگ برای بازی در نقش سونیا بلید و جاش لاوسون، بازیگر فیلم The Little Death برای بازی در نقش کانو به جمع بازیگران این فیلم مورتال کامبت که براساس یک بازی ویدیویی محبوب در سبک مبارزه‌ای در دست ساخت است، اضافه شده‌اند. مک‌نامی و لاوسون تنها بازیگران جدیدی نیستند که به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده‌اند و هالیوود ریپورتر در ادامه تایید کرد که لوئیس تن، بازیگر سریال Into the Badlands و فیلم Deadpool 2 سومین بازیگر جدیدی است که به جمع بازیگران فیلم Mortal Kombat اضافه شده است.

جاش لاوسون

با این حال، اطلاعاتی از نقش لوئیس تن منتشر نشده و نمی‌دانیم او قرار است نقش کدامیک از شخصیت‌های مورتال کامبت را بازی کند.

علاوه بر مک‌نامی، لاوسون و تن، جو تسلیم در نقش ساب زیرو، لودی لین در نقش لیو کانگ، مکاد بروکس در نقش جکس، تادانابو آسانو در نقش ریدن و سیسی استرنجر در نقش ملینا، دیگر بازیگرانی هستند که گفته می‌شود قرار است شاهد حضور آن‌ها در فیلم Mortal Kombat باشیم. وظیفه کارگردانی قسمت جدید فیلم Mortal Kombat بر عهده سیمون مک کوید خواهد بود. اورن اوزیل، گرگ روسو و دیوید کالاهام وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده دارند.

جسیکا مک‌نامی

قسمت جدید فیلم Mortal Kombat برای اکران در تاریخ ۵ مارس ۲۰۲۱ (۱۵ اسفند ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. همچنین جیمز وان قرار است به‌عنوان تهیه کننده در فیلم مورتال کامبت حضور داشته باشد. مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Mortal Kombat قرار است در کشور استرالیا انجام شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...