بازگشت وودی هارلسون برای بازی در فیلم Venom 2 تایید شد

رابرت ریچاردسون، فیلمبردار فیلم Venom 2 در مصاحبه جدید خود بازگشت وودی هارلسون به دنباله فیلم Venom تایید کرده است


رابرت ریچاردسون ظاهرا تایید کرده کهوودی هارلسون در این دنباله مورد انتظار، بازخواهد گشت. با این اوصاف، به نظر می‌رسد که ما بالاخره می‌توانیم در فیلم ونوم 2 شاهد حضور کارنیج و نسخه لایو اکشنی این شخصیت باشیم. در مصاحبه‌ای که گزارشگر سایت خبری کولایدر با این فیلمبردار ترتیب داد، آنها درباره این صحبت کردند که چه چیزی باعث شد تا او به سمت ژانر ابرقهرمانی کشیده شود و پروژه‌های این چنینی را انجام دهد. در میان همین صحبت‌ها بود که ریچاردسون به صورت غیررسمی این خبر را اعلام کرد. او در این مصاحبه درباره این صحبت کرد که کارگردان فیلم Venom 2 یعنی اندی سرکیس چگونه درباره این اثر با او صحبت کرده است. ریچاردسون معتقد است که براساس این صحبت‌ها، احتمالات بسیار زیادی وجود دارد و طرفداران می‌توانند انتظار یک اثر و خط داستانی بسیار هیجان‌انگیز را داشته باشند. رابرت ریچاردسون در مصاحبه خود اینگونه درباره فیلم ونوم 2 صحبت کرد:

رابرت ریچاردسون

من فکر می‌کنم که این ماجراها هنوز بررسی و کشف نشده و قرار است حسابی منفجر شود. من فکر می‌کنم که این فیلم نقش بسیار زیادی در این منفجر شدن داشته باشد. چون که شما یک شخصیت مرکزی و قابل توجه مانند ونوم دارید و حالا قرار است وودی هارلسون هم اضافه شود؛ کسی که قطعا قرار است ورود مخصوص به خود و همچنین صحنه‌های ویژه خود را داشته باشد. ما در آینده خواهیم دید که چه چیزهایی در همکاری شرکت سونی و همچنین شرکت مارول رخ می‌دهد.

رابرت ریچاردسون در ادامه صحبت‌های خودش به ستاره این فیلم پرداخت و تام هاردی را ستایش و از او تقدیر کرد:

من فوق‌العاده منتظر این فیلم هستم. این یک تغییر بسیار بزرگ برای من محسوب می‌شود و من فوق‌العاده از این اتفاق هیجان‌زده هستم. من فکر می‌کنم که تام هاردی، یکی از بهترین افرادی است که بین ما حضور دارد. او هیچوقت اشتباه نمی‌کند. به خاطر همین، من فوق‌العاده منتظر زمانی هستم که کنار او بنشینم و ایفای نقشش را تماشا کنم.

وودی هارلسون

در قسمت اول این مجموعه، وودی هارلسون در صحنه‌ی پس از تیتراژ ظاهر شد و نقش شخصیت کلیتوس کسدی را ایفا کرد. در کتاب‌های کمیک، کلیتوس در نهایت به شخصیت کارنیج که بزرگترین دشمن ونوم محسوب می‌شود، تبدیل می‌شود. این اتفاق ممکن است یک فرصت مناسب و خیلی خوب را هم برای حضور اسپایدرمن با بازیتام هالند به وجود بیاورد که با ونومِ تام هاردی متحد شود تا بلکه بتوانند با کمک هم این شخصیت را از بین ببرند.

فیلم Venom 2 برای اکران در تاریخ ۲ اکتبر سال ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ۱۳۹۹) تنظیم شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...