فهرست رسمی بازیگران فیلم The Suicide Squad منتشر شد

جیمزگان با انتشار تصویری از فهرست بازیگران فیلم The Suicide Squad رونمایی کرد


فهرست رسمی بازیگران فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحار) تایید و اعلام شده است. جیمز گان، کارگردان قسمت جدید فیلم Suicide Squad با انتشار تصویری در صفحه رسمی خود در اینستاگرام از فهرست بازیگران این فیلم مورد انتظار از دنیای سینمایی DC رسما رونمایی کرد که طبق آن، در این فیلم قرار است شاهد بازگشت و حضور بازیگران جدیدی چون مارگو رابی، جای کورتنی، وایولا دیویس، جوئل کینامن، ادریس البا، جان سینا، دیوید دستمالچیان، دنیلا ملکیور، فلولا بورگ، ناتان فیلیون، تایکا وایتیتی، مایکل روکر، استیو ایجی، پیتر کاپالدی، استورم رید، پیت دیویدسون، واکین کوسیو، شان گان، جنیفر هالند، میلینگ ان‌جی، خوان دیه‌گو بوتو، آلیس براگا، جولیو رویز و تیناش کجاس، باشیم. در حال حاضر بازگشت مارگو رابی در نقش هارلی کویین، کینامن در نقش ریک فلگ، کورتنی در نقش کاپیتان بومرنگ و دیویس در نقش آماندا والر تایید شده، اما نقش دیگر بازیگران فیلم The Suicide Squad تایید و اعلام نشده است.

همچنین شما در ادامه میتوانید این تصویر را مشاهده کنید:

لیست بازیگران فیلم The Suicide Squad

دیوید دستمالچیان در نقش پولکا-دات من، ملکیور در نقش رتکچر جان سینا در نقش پیسمیکر و ایجی در نقش کینگ شارک قرار است در فیلم The Suicide Squad نقش آفرینی کنند. همچنین گفته می‌شد که البا قرار بود در ابتدا نقش ددشات را در این فیلم بازی کند که در ادامه تصمیم گرفته شد تا او نقش دیگری را در فیلم بر عهده داشته باشد که در حال حاضر شایعات بازی در نقش شخصیت برنز تایگر بیش از هر شخصیت دیگری شنیده می‌شود که با توجه به منبع الهام گان برای ساخت فیلم The Suicide Squad نیز منطقی به‌نظر می‌رسد. همچنین روکر با اینکه حضورش در این فیلم را تکذیب کرده بود، اما در نهایت شاهد حضورش در قسمت جدید فیلم Suicide Squad هستیم که به نظر می‌رسد که او احتمالا قرار نیست نقش کینگ شارک را بر عهده داشته باشد.

فیلم The Suicide Squad برای اکران در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. همچنین انتظار می‌رود که مراحل فیلمبرداری و تولید قسمت جدید فیلم Suicide Squad قرار است از تاریخ ۲۳ سپتامبر امسال (۱ مهر) در آتلانتا در جورجیا آغاز می شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...