احتمال حضور رابرت داونی جونیور در فیلم Black Widow

طبق یک شایعه ممکن است شاهد حضور کوتاه رابرت داونی جونیور در نقش تونی استارک باشیم.


 طبق اطلاعات منتشر شده، اتفاقات این فیلم قرار است پس از حوادث فیلم Captain America: Civil War و پیش از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War آغاز شود، اما تا به امروز حضور هیچ شخصیت دیگری از اعضای اصلی اونجرز در این فیلم تایید و اعلام نشده است. ممکن است شاهد حضور یکی از اعضای اونجرز در فیلم مستقل شخصیت بلک ویدو باشیم.ددلاین در حاشیه اعلام برندگان مراسم Saturn Awards اشاره کرد که رابرت داونی جونیور، بازیگر نقش تونی استارک ملقب به Iron Man قرار است در فیلم Black Widow حضور داشته باشد، اما اطلاعات بیشتری را در این رابطه به اشتراک نگذاشته است.

Robert Downey Jr

هرچند مشخص نیست این خبر چقدر درست باشد، اما با توجه به اینکه اتفاقات فیلم Black Widow در گذشته جریان خواهد داشت، حضور داونی جونیور ممکن است یک حضور افتخاری و کوتاه باشد و حتی شاید شخصیت‌های بیشتری نیز در فیلم نقش کوتاهی را بازی کنند. با این حال، ددلاین ممکن است به اشتباه به حضور رابرت داونی جونیور در فیلم بلک ویدو اشاره کرده باشد و پیش از این نیز شاهد اشتباهات این چنینی از سایت‌های معتبری مثل ددلاین و ورایتی بودیم و حال باید منتظر واکنش رسمی مارول یا داونی جونیور در این رابطه باشیم. در نمایشگاه D23، شاهد نمایش اولین تریلر فیلم بلک ویدو بودیم که تنها ۴ ثانیه آن فاش و همچنین لباس سفید رنگ ناتاشا رومانوف و اولین پوستر فیلم Black Widow نیز به نمایش گذاشته شده است.

Scarlett Johansson

 کیت شورتلند وظیفه کارگردانی «بلک ویدو» را بر عهده دارد. اسکارلت جوهانسون در نقش ناتاشا رومانوف، دیوید هاربر در نقش الکسی شوتساکف، ریچل وایس در نقش ملینا، فلورنس پیو در نقش یلنا بلووا، او.تی. فاگبنلی در نقش ریک میسون و ری وینستون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Widow حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. با این حال، بازیگر نقش تسک مستر هنوز معرفی نشده است.
فیلم Black Widow برای اکران در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...