دومین تریلر فیلم The King's Man منتشر شد

فاکس قرن بیستم تریلر جدیدی از فیلم The King's Man منتشر کرده است


تریلر جدیدی از فیلم The King’s Man  منتشر شده است. در دومین تریلر رسمی این فیلم اکشن شاهد تصاویر جدید بسیاری هستیم و درواقع در این تریلر بیشتر به منشا سازمان کینگزمن پرداخته می‌شود و در طول تریلر شاهد نمایش صحنه‌های اکشن فیلم نیز هستیم که درواقع از الگوی دو قسمت اصلی پیروی می‌کند، اما فیلم ظاهرا جدی و تم تاریکی را نسبت به دو فیلم اصلی مجموعه دارد.

همچنین شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:


شخصیت رالف فاینز درواقع بنیانگذار کینگزمن است و شخصیت هری دکینسون نیز شاگرد او در فیلم خواهد بود که پیش از این در جنگ جهانی اول شرکت کرده بود. در طول تریلر توضیح داده می‌شود که سازمان کینگزمن درواقع اولین سازمان اطلاعاتی مستقل است که سریع‌تر از دولت‌ها مأموریت را انجام می‌دهند تا حملات تروریستی خنثی شود. علاوه‌بر تریلر، پوستر جدیدی از فیلم The King's Man منتشر شده است که در این پوستر شاهد حضور شخصیت‌های اصلی فیلم پیش درآمد دنیای کینگزمن هستیم.

همچنین شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

The King's Man

هری دکینسون، رالف فاینز، جایمن هانسو، جما آرترتون، آرون تیلور-جانسون، ریس ایفانز، متیو گود، چارلز دنس، استنلی توچی، دانیل برول، تام هولندر و رابرت آرمایو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The King’s Man حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. متیو وان وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته است.

فیلم The King’s Man برای اکران در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (۲۵ بهمن ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...