اطلاعات تکمیلی از فصل سوم بازی Apex Legends

فصل سوم Apex Legends از امروز یک اکتبر 2019 شروع شده است


فصل سوم بازی Apex Legends برای نزدیک به سه ماه به طول خواهد کشید همچنین ریسپاون هنوز تاریخ دقیق پایان این فصل را اعلام نکرده اما احتمالاً در روزهای پایانی سال ۲۰۱۹ یا روزهای ابتدایی ۲۰۲۰ باید منتظر فصل چهارم این بازی باشیم، همچنین تریلر کاراکتر جدید این سیزن نیز معرفی شده است که با نام Meet Crypto شناخته می شود.

شما در ادامه میتوانید تریلر معرفی این کاراکتر را تماشا کنید:


اگر بخواهیم به صورت مختصر بگوییم، او شخصیتی بسیار تاکتیکال است که با استفاده درست از توانایی‌هایش، قادر به برهم زدن معادلات در بازی می شود.
قابلیت تاکتیکال کریپتو، احضار یک پهپاد کنترل از راه دور است که می‌تواند درها را باز کرده، آیتم‌های قابل غارت را پینگ کند و کارتهای هم‌ تیمی‌ها را برای ریسپاون بردارد. قابلیت دیگری که این پهپاد با خود به همراه می‌آورد، نمایش بلادرنگ محل دشمنانی است که در میدان دیدش حضور دارند و حتی هم‌تیمی‌ها هم قادر به مشاهده این اطلاعات هستند یکی دیگر از قدرت های این شخصیت قابلیت آلتیمیتش می باشد کریپتو می‌تواند یک پالس EMP را در نقطه‌ای دلخواه فعال کند که هم ۵۰ دمیج به شیلد دشمنان می‌زند و هم از سرعت حرکت آن‌ها برای مدتی کوتاه می‌کاهد. در مجموع آلتیمیت کریپتو همان کاری را می‌کند که هنگام عبور از فنس‌ دفاعی واتسون اتفاق می‌افتد، اما دربه صورت بزرگتر و قدرتمند تر.

Charge Rifle

Charge Rifle نام جدیدترین سلاح بازی Apex Legends می باشد، این سلاح بُرد بسیار زیادی داشته و از نوعی قابلیت شارژ لیزری بهره می‌برد که اجازه می‌دهد حرکت حریف را با آن پایش کرده و پیش از شلیک گلوله، دمیجی اندک به او وارد کنید، ریسپاون جزییات زیادی درباره مشخصات این ورژن از Charge Rifle ارائه نکرده، اما اگر قرار باشد با سلاحی دقیقا مشابه آنچه در تایتانفال استفاده شد روبرو باشیم، قطعاً Charge Rifle یکی از قدرتمندترین سلاح‌های شبه اسنایپر در این بازی خواهد بود.

Map Season 3 Apex Legends

این بار شاهد بزرگ‌ترین تغییرات نقشه در تاریخچه کوتاه ایپکس لجندز خواهیم بود. این بار قرار نیست شاهد تغییراتی در نقشه King’s Canyon باشیم و در عوض نقشه‌ای کاملاً جدید در سیاره‌ای کاملاً متفاوت به دستمان خواهد رسید. اگرچه هنوز لازم است این محیط را به چشم ببینیم تا از تفاوت‌هایش باخبر شویم، به صورت کلی می‌توان گفت که باید منتظر خطرات محیطی، ساختار شهری در برخی مناطق و یک قطار در حال حرکت باشیم. نام نقشه جدید این بازی World’s Edge می باشد که تصویر آن را می‌توانید در بالا مشاهده کنید.

Apex Legends Season 3 Battle Pass

درست مانند دو فصل قبلی، بیش از ۱۰۰ آیتم برای آن در نظر گرفته شده است. اگرچه فصل اول بتل‌پس چندان تحسین‌برانگیزی نداشت، سیزن دوم چند ایموت باحال هنگام سقوط، چند موزیک پک و پس‌زمینه داستانی اضافه برای هرکدام از کاراکترها را با خود به ارمغان آورد. ضمناً به لطف اضافه شدن چالش‌های روزانه و هفتگی که شما را به تجربه بازی با شخصیت‌های مختلف و در نقاط گوناگون ترغیب می‌کردند، رسیدن به سطوح بالاتر بتل‌پس آسان‌تر و سرگرم‌کننده‌تر شد.

فصل سوم ایپکس لجندز مثل همیشه به صورت رایگان در دسترس تمام کاربران تمام پلتفرم‌ها قرار گرفته و نیازی به پرداخت حتی یک قران هزینه نیست. با این حال برخی از محتویات بازی پولی هستند و یا با پول واقعی یا با پول رایج داخل بازی خریداری می‌شوند. به صورت خاص، بتل‌پس و کریپتو هستند که روی دست‌تان هزینه خواهند گذاشت. بتل‌پس طبق روال همیشه ۹۵۰ سکه ایپکس (معادل ۹.۵۰ دلار) قیمت‌گذاری شده که اگر اکثر چالش‌های بتل‌پس سیزن دوم را به اتمام رسانده باشید، قطعاً این مقدار سکه را در حساب‌تان دارید. در غیر این صورت، یا باید سکه‌های ایپکس را از طریق پول واقعی بخرید یا صبوری به خرج دهید و با باز کردن لوت باکس به این مقدار دست پیدا کنید.

همچنین شما در ادامه میتوانید تریلر بتل پس این فصل از بازی را تماشا کنید:


کاراکترهای جدید همواره قیمتی ثابت داشته‌اند و در ازای ۱۲ هزار توکن لجندز، یا ۷۵۰ سکه ایپکس یا ۷.۵۰ دلار قابل خرید هستند و این موضوع درباره کریپتو هم صدق می‌کند.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...