اولین تریلر فصل چهارم سریال ریک و مورتی منتشر شد

اولین تریلر فصل چهارم ریک و مورتی خبر از تاریخ پخش این سریال می دهد


اولین تریلر فصل چهارم انیمیشن Rick and Morty منتشر شده است. در طول این تریلر شاهد نمایش ماجراجویی‌های جدید ریک و مورتی هستیم که ظاهرا قرار است با مشکلات و اتفاقات زیادی نیز مواجه شوند. در بخشی از این ماجراجویی قرار است سامر، خواهر مورتی نیز آن‌ها را همراهی کند و همچنین مورتی ظاهرا دچار یک بیماری شده که به‌نظر می‌رسد که او را تبدیل به یک خون آشام می‌کند و ریک به دنبال راه حلی برای درمان او نیز است.

همچنین شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:


در پایان تریلر مشخص شد که پخش فصل چهارم سریال Rick and Morty از تاریخ ۱۰ نوامبر امسال (۱۹ آبان) آغاز خواهد شد که متاسفانه برخلاف اعلام قبلی، فصل چهارم قرار است در ۵ قسمت به‌صورت هفتگی منتشر شود. پیش از این سازندگان سریال تایید کرده بودند که فصل چهارم در ۱۰ قسمت تولید شده که هنوز دلیل نصف شدن تعداد قسمت‌های فصل چهارم مشخص نشده و ممکن است فصل چهارم به دو بخش ۵ قسمتی تقسیم شده باشد. جاستین رویلند و دان هارمون برای نوشتن فیلمنامه و ساخت سریال و جاستین رویلند، سارا چالک، کریس پارنل و اسپنسر گرمر، برای صداپیشگی شخصیت‌های فصل چهارم سریال Rick and Morty بازگشته‌اند.

Rick and Morty

در فصل چهارم سریال Rick and Morty قرار است شاهد چند صداپیشه مهمان نیز باشیم که شامل تایکا وایتیتی، سم نیل، پل جیاماتی و کاتلین ترنر می‌شوند و ممکن است صداپیشگان مهمان دیگری نیز برای حضور افتخاری در فصل چهارم این سریال انیمیشنی حضور داشته باشند.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...