مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty: Modern Warfare اعلام شد

اکتیویژن به طور رسمی سیستم مورد نیاز بازی  Call of Duty: Modern Warfare را اعلام کرد


بازی Call of Duty: Modern Warfare برای اجرا نیاز به ۱۷۵ گیگابایت از فضای هارد کامپیوتر را دارد که رقم بسیار زیادی است. با این که پیش از این نیز سری بازی‌های کال آف دیوتی همواره حجم سنگینی داشته‌ اما هیچگاه به چنین عددی نزدیک هم نشده‌اند. در واقع نسخه‌ی Modern Warfare اکنون با ۱۷۵ گیگابایتی که نیاز دارد یکی از پر حجم‌ترین بازی‌هایی است که شرکت اکتیویژن در تاریخ خود عرضه کرده است.

اینجا یک سوال پیش می آید که آیا Call of Duty: Modern Warfare رکورد بیشترین حجم بازی‌های تاریخ را نیز به نام خود ثبت می‌کند؟ به احتمال زیاد بله. در سال ۲۰۱۸ نسخه‌ی پی سی بازی Final Fantasy 15 به ۱۴۸ گیگابایت فضا نیاز داشت و چندی پیش شرکت راک‌استار نیز از سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemption 2 برای کامپیوتر رونمایی کرد که در آن معلوم شد تا این بازی ۱۵۰ گیگابایت حجم دارد. بنابراین، مدرن وارفر از هر دوی آن‌ها حجم بیشتری دارد و لقب پرحجم‌ترین بازی تاریخ را یدک می‌کشد.

Call of Duty: Modern Warfare

هنوز هیچ اطلاعاتی از حجم نسخه‌های کنسولی بازی در دسترس نیست، اما از آن جا که مود Spec Ops بازی برای یک سال در انحصار کنسول پلی‌استیشن 4 است، انتظار می‌رود که حجم نسخه ایکس باکس وان بازی کمتر از دیگر کنسول باشد.

در نهایت مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty Modern Warfare به شرح زیر اعلام شده است:

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز:
سیستم عامل: ویندوز 7 نسخه‌ی ۶۴ بیتی (سرویس پک ۱) یا ویندوز 10 نسخه‌ی ۶۴ بیتی
پردازنده: Intel Core i3-4340 یا AMD FX-6300
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 670 یا Nvidia GeForce GTX 1650 یا AMD Radeon HD 7950 با قابلیت پشتیبانی از دایرکت ایکس ۱۲
حافظه رم: ۸ گیگابایت
فضای هارد مورد نیاز: ۱۷۵ گیگابایت


مشخصات سیستم پیشنهادی بازی:
سیستم عامل: ویندوز 10 نسخه‌ی ۶۴ بیت مجهز به آخرین آپدیت
پردازنده: Intel Core i5-2500K یا AMD Ryzen R5 1600X
کارت گرافیگ: Nvidia GeForce GTX 970 یا NVIDIA GeForce 1660 یا AMD Radeon R9 390 یا AMD Radeon RX 580 با قابلیت پشتیبانی از دایرکت ایکس ۱۲
حافظه رم: ۱۲ گیگابایت
فضای هارد مورد نیاز: ۱۷۵ گیگابایت
بازی COD: Modern Warfare در تاریخ سه آبان ماه (۲۵ اکتبر) برای کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می‌شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...