اولین تریلر فیلم Jungle Cruise منتشر شد

والت دیزنی اولین تریلر فیلم Jungle Cruise با بازی دواین جانسون و امیلی بلانت، را منتشر کرد


اولین تریلر رسمی این فیلم لایو اکشن و ماجراجویانه منتشر شده است. کمپانی والت دیزنی امروز اولین تریلر فیلم Jungle Cruise را منتشر کرده که در طول تریلر شاهد آشنایی با شخصیت امیلی بلانت و سپس دواین جانسون هستیم که شخصیت بلانت یک کاراکتر ماجراجو و به‌دنبال یافتن گنج‌های پنهان است و شخصیت جانسون نیز کنترل یک پارک تفریحی را در دست دارد که در واقع فیلم Jungle Cruise براساس یک پارک تفریحی به‌همین نام ساخته شده است. در طول تریلر شاهد نمایش تصاویری از اتفاقات و همچنین نمایش داستان فیلم هستیم و علاوه‌ بر این، در طول تریلر صحنه‌های اکشن فیلم نیز نمایش داده می‌شود.

همچنین شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:


دیزنی برای ساخت فیلم جانگل کروز از فیلم‌ها و مجموعه‌های زیادی الهام گرفته و وجود شباهت فیلم به آثاری مثل فیلم Pirates of the Caribbean نمی‌تواند اتفاقی و عجیب باشد. علاوه‌بر تریلر، والت دیزنی اولین پوستر رسمی فیلم Jungle Cruise را نیز منتشر کرده که در آن شاهد حضور شخصیت‌های اصلی فیلم در درون یک قایق هستیم.

همچنین شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

Jungle Cruise

دواین جانسون، امیلی بلانت، جک وایتهال، جسی پلمونس، ادگار رامیرز، پل جیاماتی، ورونیکا فالکون، کوئم گوتیرز، اندی نیمن و دنی روویرا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Jungle Cruise حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. ژاومه کویت-سرا، کارگردانی این اثر را بر عهده داشته و وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده جی دی پین، پاتریک مک‌کی و مایکل گرین بوده است.

فیلم Jungle Cruise برای اکران در تاریخ ۲۴ جولای ۲۰۲۰ (۳ مرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...