اعلام تاریخ انتشار سریال The Witcher در تریلر جدید این سریال

نتفلیکس تریلر جدید سریال The Witcher با بازی هنری کویل منتشر کرد و تاریخ انتشار این سریال را اعلام کرد


شبکه Netflix دومین تریلر رسمی سریال ویچر را منتشر کرده است. در تریلر جدید سریال The Witcher شاهد تصاویر جدیدی از اتفاقات آن هستیم و تصاویر بیشتری از داستان و همچنین صحنه‌های مبارزه سریال را شاهد هستیم. بخش زیادی از تمرکز تریلر روی گرالت با بازی هنری کویل بود که علاوه‌بر صحنه‌های مبارزه و شمشیر زنی گرالت که از کیفیت بالایی برخوردار است، شاهد تمرکز بیشتری روی سیری با بازی فریا آلن هستیم که او به دنبال یافتن گرالت است. این تریلر بار دیگر وعده یک سریال فانتزی با کیفیت بالا را می‌دهد.

همچنین شما در ادامه میتوانید این تریلر را تماشا کنید:


در طول تریلر شاهد استفاده گرالت از شمشیر و جادو برای مبارزه هستیم که ظاهرا کویل برای اجرای هرچه بهتر آن تمرینات زیادی دیده و حتی از بازی آن نیز الگو گرفته است. همچنین در پایان تریلر نتفلیکس تایید کرد که فصل اول سریال The Witcher در تاریخ ۲۰ دسامبر امسال (۲۹ آذر) منتشر خواهد شد که با تاریخی که پیش از این شایعه شده بود، سه روز اختلاف دارد. فصل اول سریال ویچر براساس دو رمان اول این مجموعه به‌ نام‌های Sword of Destiny و The Last Wish در ۸ قسمت تولید شده است.

The Witcher

هنری کویل، فریا آلن، آنیا چالوترا، آنا شافر، جودی می، میمی دیونی، تریکا ویلسون-رید، میلی برادی، آدام لوی، بیورن هیریون هارلدسون، می‌آنا بورینگ، ربکا بنسون، شین اتول، لوک نیل، متیو نیل، توبی بمتفا، سانی سرکیس، رادریک هیل، اینگه بکمن، شارلوت اولری، ناتاشا کالزک، امیت شاه و تام کنتون، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل اول سریال The Witcher حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. لورن اشمیت هیسریش، به‌عنوان شورانر، نویسنده و تهیه کننده در سریال ویچر حضور دارد. 

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...