تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Ad Astra اعلام شد

فاکس قرن بیستم تاریخ انتشار نسخه خانگی و دیجیتالی فیلم Ad Astra اعلام کرده است


تاریخ انتشار نسخه خانگی و دیجیتالی این فیلم علمی تخیلی تایید و اعلام شده است. بخش محصولات خانگی شرکت فاکس قرن بیستم و والت دیزنی اعلام کردند که ابتدا نسخه دیجیتالی فیلم Ad Astra در تاریخ ۳ دسامبر امسال (۱۲ آذر) منتشر خواهد شد و در ادامه نسخه خانگی این فیلم که شامل سه نسخه بلوری، 4K Ultra HD و DVD است، در تاریخ ۱۷ دسامبر امسال (۲۶ آذر) منتشر می‌شود. همچنین تصویر روی جلد نسخه خانگی Ad Astra نیز منتشر شده که شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Ad Astra

فیلم Ad Astra قرار است داستان روی مک‌براید با بازی برد پیت را روایت کند. روی مک‌براید قرار است در جستجوی پدر خود که بیست سال پیش در ماموریتی یک‌طرفه به سیاره نپتون سفر کرده بود تا نشانه‌هایی از حیات موجودات بیگانه بیابد، سفری طولانی و پر خطر را آغاز کند تا دلیل شکست پدرش را متوجه شود و همچنین چیزی را که در حال تهدید حیات زمین است، نیز پیدا کند.

نسخه خانگی فیلم Ad Astra حاوی چندین محتوای اضافه نیز خواهد بود که مهم‌ترین آن دو صحنه حذف شده فیلم است که یک صحنه، صحنه اپیلوگ است که در فیلم اصلی وجود نداشت که هر دو صحنه، با تفسیر صوتی جیمز گری، کارگردان فیلم همراه خواهد بود. تفسیر صوتی فیلم، چگونگی خلق صحنه‌های فضا در فیلم، تصاویر هنری، ویدیوهایی از پشت صحنه فیلم و غیره، از دیگر بخش‌های اضافه این فیلم هستند. برد پیت، تامی لی جونز، لیو تایلر، روث نگا، دونالد ساترلند، جیمی کندی، جان فین، لیسا همیلتون، جان اورتیز، کیمبرلی الیز و بابی نیش، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Ad Astra حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...