اولین تیزر تریلر فیلم Black Widow منتشر شد

نخستین تیزر تریلر فیلم Black Widow با بازی اسکارلت جوهانسون منتشر شد


اولین تیزر تریلر فیلم Black Widow منتشر شده است. مارول امروز طرفداران خود را غافلگیر کرد و اولین تریلر این فیلم را منتشر کرد که در طول تریلر شاهد آن هستیم که ناتاشا رومانوف با بازی اسکارلت جوهانسون، تصمیم می‌گیرد تا سرانجام با گذشته خود مواجه شود و در طول تریلر در ابتدا با یلنا که خواهر ناتنی او است، ملاقات می‌کند و در ادامه با رد گاردین و ملینا ملاقات می‌کنیم که در واقع مثل یک خانواده هستند که پس از سال‌ها دوباره در کنار هم قرار گرفته‌اند. اتفاقات فیلم Black Widow قرار است پس از حوادث فیلم Captain America: Civil War و پیش از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War آغاز شود و در این تریلر شاهد آن هستیم که بلک ویدو پیش از بازگشت تصمیم گرفته تا آخرین ماموریت مستقل خود را انجام دهد. در طول تریلر برای لحظات بسیار کوتاهی شاهد حضور شخصیت تسک‌ مستر نیز هستیم.

همچنین شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:


همچنین در طول تریلر شاهد نمای بهتری از صحنه‌های اکشن فیلم هستیم که به‌نظر می‌رسد مجموعه فیلم جیسون بورن منبع الهام صحنه‌های اکشن فیلم است. علاوه‌بر تریلر، مارول پوستر جدیدی از فیلم Black Widow منتشر کرده که در این پوستر تنها شاهد حضور ناتاشا رومانوف هستیم و شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

Black Widow

اسکارلت جوهانسون در نقش ناتاشا رومانوف (بلک ویدو)، دیوید هاربر در نقش الکسی شوتساکف (رد گاردین)، ریچل وایس در نقش ملینا (آیرون میدن)، فلورنس پیو در نقش یلنا بلووا، او.تی. فاگبنلی در نقش ریک میسون، ویلیام هرت در نقش ژنرال تاندربولت راس و ری وینستون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Widow حضور دارند. با این حال، بازیگر نقش تسک مستر هنوز معرفی نشده است. کیت شورتلند وظیفه کارگردانی بیوه سیاه را بر عهده داشته است.

فیلم Black Widow برای اکران در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...