آپدیت جدید بازی red dead redemption منتشر شد

آپدیت جدید بازی Red Dead Redemption منتشر شد


همان طور که راک استار قبل تر وعده داده بود با ورود به ماه دسامبر به روزرسانی بزرگ جدیدی را برای بازی زیبایred dead redemption منتشر شده کرده است.

هدف از بروزرسانی ماه دسامبر این بازی بهینه سازی های مختلف ارتقا پایداری کاهش کرش های ناگهانی بازی و رفع دیگر مشکلات گزارش شده توسط کاربران بوده است. ماه گذشته بود که استدیو راک استار این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرد که مشخص شد این عرضه بی عیب ونقص بوده و مشکلات متعددی را کاربران به طور کلی قادر به اجرای بازی بر روی PC نبوده اند و تعدادی دیگر برای اجزای مجبور به غیر فعال سازی هسته های پردازنده شده اند. پیش از این بروزرسانی های دیگری نیز برای این بازی برای رفع مشکلات منتشر شده بود و حالا این بروزرسانی بزرگ افزایش پایداری کلی بازی را به دنبال دارد. همچنین با این بوزرسانی برخی از کرش های متاوت ناگهانی به همراه بعضی از مشکلات بش گرافیکی بازی رفع شده اند.

از جمله از مشکلاتو باگ های بازی که به واسطه بروزرسانی ماه دسامبر رفع می شوند باید به بهینه سازی رفع مشکلی که باعث کرش بازی بعد از پر شدن حافظه رفع مشکل ذخیره نشدن بازی در بعضی مواقع و از دست رفتن پیشرفت بازی رفع مشکل کرش بازی در طول landing page هنگام شروع بازی بهینه سازی مشکل کرش بازی بر روی برخی سخت افزار های خاص بهبود عملکرد بازیو رفع مشکل کرش آن بر روی سیستم های مجهز به کارت گرافیک 970 G T X  انویدیا رفع مشکل کراش بازی هنگام اجرای ابزار بنچمارک بر روی سیستم های پایین رده رفع مشکل رده رفع مشکل عدم سازگاری با ویندوز 1090 بروزرسانی ماه نوامبر 2019 رفع مشکل تکه تکه شدن صدای بازی در نرخ فریم های بالا رفع مشکل پیکسلی شدن صحنه ها در سایه در طول پخش برخی از سکانس های سینمایی و غیره اشاره کرد.

Red Dead Redemption

red dead redemption 2 هم اکنون به طور جهانی برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی در دسترس است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...