اولین تریلر فیلم No Time to Die (جیمز باند 25) منتشر شد

اولین تریلر فیلم جیمز باند 25 با محوریت شخصیت های فیلم منتشر شد


در اولین تریلر فیلم No Time to Die افتخار ملاقات جیمز باند با مامور احتمالی جدید 007 که نومی نام دارد را داریم و در ادامه او بار دیگر قرار است با شخصیت‌هایی آشنا مثل مدلین سوان، ایو مانی پنی، M و Q، با تهدید جدید و بزرگی مواجه شوند. در طول تریلر نیز برای اولین‌ بار با شخصیت شرور و منفی سافین با بازی رامی ملک نیز آشنا می‌شویم که بخشی از صورت او سوخته و یک ماسک شکسته نیز روی صورت خود قرار می‌ دهد.

همچنین شما در ادامه میتوانید این تریلر را تماشا کنید:


کری فوکوناگا وظیفه کارگردانی قسمت جدید فیلم James Bond را بر عهده داشته است، همچنین دنیل کریگ، رامی ملک، لیا سدو، نائومی هریس، جفری رایت، رالف فاینز، بن ویشاو، روری کینیار، آنا د آرماس، دیوید دنسیک، لاشانا لینچ، کریستوفر والتس، بیلی مگنوسن و دالی بن صلاح، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم No Time to Die حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

No Time to Die

داستان فیلم از جایی شروع می شود که  جیمز باند در حال لذت بردن از زندگی شخصی خود در جامائیکا است که در ادامه فلیکس لیتر، دوست قدیمی او، از جیمز باند درخواست کمک می‌کند. او به جیمز باند ماموریتی می‌دهد که باید یک دانشمند دزدیده شده را نجات دهد که یک گروه تبهکار به‌ رهبری شخصی به‌نام سافین به‌دنبال ساخت یک سلاح بسیار خطرناک با فناوری بسیار پیشرفته هستند.

فیلم No Time to Die در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۲۰ (۲۰ فروردین ۱۳۹۹) اکران خواهد شد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...