اطلاعاتی از بخش ترسناک فیلم Doctor Strange 2 منتشر شد

 اطلاعات جدیدی از فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness توسط کوین فایگی منتشر شد


همانطور که از پیش اعلام شده بود، فیلم Doctor Strange 2 قرار است اولین فیلم ترسناک دنیای سینمایی مارول باشد.

حالا کوین فایگی، در جریان یک گفت وگو در میان طرفداران در نیویورک در ابتدا در ستایش از فیلم آن را بزرگترین فیلم MCU از نظر وسعت قلمروها و تعداد دنیاهای موازی در فیلم معرفی کرد. فایگی در ادامه شفاف سازی کرد که فیلم Doctor Strange 2 قرار نیست یک فیلم کاملا ترسناک باشد، اما همانطور که پیش از این اعلام شده بود، حاوی تصاویر ترسناک در طول فیلم خواهیم بود. کوین فایگی در افزود:

زمانی که من در دهه ۸۰ یک بچه بودم، اسپیلبرگ کار شگفت انگیزی را انجام داد. منظورم صحنه‌های وحشتناک فیلم Raiders of the Lost Ark بود که زمانی که صورت شخصیت‌ها در حال ذوب شدن بود، من باید جلوی چشمان خودم را می‌گرفتم یا فیلم Temple of Doom یا صد البته فیلم Gremlins یا فیلم Poltergeist که این فیلم‌ها باعث شدند تا رتبه بندی سنی PG-13 ایجاد شود. ترساندن از این راه جالب و سرگرم کننده است، نه از یک راه وحشتناک و شکنجه‌آور. از آنجایی که کار اسکات دریکسون در ساخت چنین فیلم‌هایی بسیار خوب است، این فیلم به یک فیلم با صحنه‌های ترسناک تبدیل شده، اما صحنه‌های ترسناک فیلم در خدمت یک احساس هیجان‌انگیز در فیلم هستند.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness 2021

اسکات دریکسون، کارگردان و نویسنده دنباله فیلم Doctor Strange او پیش از این در نمایشگاه کامیک کان گفت که آن‌ها قرار است وارد قلمروهای گوتیک و ترس و وحشت در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness شوند و به همین منظور آن‌ها در حال ساخت اولین فیلم ترسناک MCU هستند. فایگی در ادامه به حضور شخصیت‌های جدید در فیلم 2 Doctor Strange اشاره کرد که می‌تواند طرفداران را غافلگیر کند. کوین فایگی در این مورد گفت:

در قسمت بعدی Doctor Strange شاهد حضور چند شخصیت جدید در MCU خواهیم بود که انتظار حضور آن‌ها را در فیلم ندارید یا حتی نمی‌توانید حدس بزنید که چه کسانی هستند. اما ما یک روش جالب پیدا کردیم تا این موضوع جواب دهد؛ ما می‌خواهیم نوع خاصی از فیلم را در اینجا بسازیم و شخصیتی وجود داشت که ما همیشه می‌خواستیم از آن در دنیای سینمایی مارول استفاده کنیم و همیشه به‌دنبال پروژه‌ای بودیم که برای ورود این شخصیت مناسب باشد.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness 2021

تاکنون حضور بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج، الیزابت اولسن در نقش واندا ماکسیمف یا همان اسکارلت ویچ و بندیکت وانگ در نقش وانگ در این فیلم تایید و اعلام شده است.
فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness برای اکران در تاریخ ۷ می ۲۰۲۱ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...