دومین تریلر فیلم Dolittle با بازی رابرت داونی جونیور منتشر شد

شرکت یونیورسال پیکچرز تریلر جدیدی از فیلم Dolittle منتشر کرد


در ماه مهر امسال بود که شرکت یونیورسال پیکچرز اولین تریلر رسمی فیلم Dolittle را منتشر کرد که این فیلم لایو اکشن این فیلم که قرار است حدود ۲ هفته دیگر اکران شود. حال در جدیدترین تریلر دیگری از این فیلم مورد انتظار منتشر شده است. این تریلر در واقع تریلر دوم و نهایی فیلم Dolittle است که نمای بهتری از اتفاقات فیلم دکتر دولیتل با بازی رابرت داونی جونیور را به نمایش می‌ گزارد. در این ماجراجویی حیوانات زیادی نیز او را همراهی می‌کنند و در طول این تریلر شاهد مشکلات و چالش‌های این ماجراجویی نیز هستیم و در پایان دکتر دولیتل باید با یک اژدها نیز مواجه شود.

همچنین شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:


فیلم Dolittle داستان دکتر جان دولیتل را دنبال می‌کند که هفت سال است همسر خود را از دست داده و اکنون پزشکی مشهور و دامپزشک ملکه ویکتوریا است و او اکنون خودش را پشت دیوارهای بلند خانه‌اش مخفی کرده که تنها حیوانات عجیب و غریب در کنار او هستند. اما زمانی که ملکه جوان به‌شدت بیمار می‌شود، دولیتل یک سفر حماسی و دریایی را برای جستجوی یک درمان در یک جزیره که در افسانه‌ها است، آغاز می‌کند که او در این ماجراجویی باید در کنار شوخ طبعی و شجاعتش، با دشمنان قدیمی مواجه شود و موجودات شگفت‌ انگیزی مانند یک اژدها را نیز کشف کند. 

رابرت داونی جونیور، آنتونیو باندراس، مایکل شین، رامی ملک، تام هالند، اکتاویا اسپنسر، جان سینا، کمیل نانجیانی، ماریون کوتیار، کارمن اجوگو، کریگ رابینسون، فرانس دو لا تور، سلنا گومز، اما تامپسون و رالف فاینز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Dolittle حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی این فیلم بر عهده استیون گیگان است. این فیلم اقتباسی از رمان هیو لافتین است که استیون گیگان به‌همراه توماس شپرد وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم لایو اکشن را نیز بر عهده داشته اند.

فیلم The Voyage of Doctor Dolittle قرار است در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۷ دی امسال1398) اکران شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...