تصویر هنری فیلم The Eternals نمای بهتری از یک Celestial را نشان می‌دهد

نسخه رسمی از تصویر هنری فیلم The Eternals منتشر شده است که یک Celestial را نشان می‌دهد.


در فیلم The Eternals قرار است شاهد حضور گروه Celestials نیز باشیم که این شخصیت‌ها توسط جک کربی خلق و معرفی شده‌اند. پیش از این در نمایشگاه کامیک کان تصویری هنری از حضور این گروه در این فیلم منتشر شد که ظاهر کلی برخی از آن‌ها قابل مشاهده بود. تصویر هنری جدیدی از فیلم The Eternals منتشر شده که نمای بهتری از یک سلستيال‌ را نشان می‌دهد. به‌تازگی مارول از طریق برنامه Earth's Mightiest Show تصویر جدیدی از فیلم اترنالز را منتشر کرده که در واقع تصویر هنری اختصاصی نمایشگاه D23 این فیلم است که حال شاهد انتشار نسخه رسمی آن هستیم. در این تصویر یک Celestial به‌خوبی قابل مشاهده است که شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

The Eternals
The Eternals

در واقع ما پیش از این نیز یک سلستیال مشابه در فیلم Guardians of the Galaxy که در سال ۲۰۱۴ اکران شد، مشاهده کرده بودیم که بی‌شباهت به تصویر منتشر شده نیست، اما مشخص نیست که این دو شخصیت یک نفر باشند. این سلستیال در فیلم به یک منطقه به‌ نام Knowhere تبدیل شده بود که در فیلم Avengers: Infinity War نیز شاهد بازگشت به آن بودیم. گفته می‌شود که اتفاقات فیلم The Eternals حدود ۷ هزار سال قبل از اتفاقات اصلی دنیای سینمایی مارول جریان دارد و در حال حاضر وجود ارتباط بین این دو فیلم هنوز مشخص نیست، در اما یک تصویر مقایسه‌ای نیز منتشر شده که تصویر این Celestial با Knowhere مقایسه کرده است. همچنین شما در ادامه می توانید این تصویر را مشاهده کنید:

The Eternals

کلوئی ژائو وظیفه کارگردانی فیلم اترنالز را بر عهده دارد. ریچارد مدن، آنجلینا جولی، جما چان، کمیل نانجیانی، سلما هایک، لورن ریدلوف، برایان تایری هنری، لیا مک‌هیو، دان لی، بری کیوگن و کیت هرینگتون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Eternals حضور دارند و به‌ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم The Eternals برای اکران در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...