دنباله فیلم Knives Out با محوریت شخصیت دنیل کریگ در حال ساخت است

دنباله فیلم Knives Out در دست ساخت است و تمرکز داستان آن روی شخصیت دنیل کریگ خواهد بود


ماه پیش بود که اکران فیلم Knives Out با افتتاحیه‌ای فراتر از انتظار آغاز شد و پس از افت فروش بسیار کم و عملکرد درخشان در تعطیلات کریسمس و سال نو، فیلم چاقوکشی تا به امروز بیش از ۲۴۷.۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروخته است این فروش شامل بیش از ۱۳۰.۲ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۱۱۷.۲ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود. بودجه ساخت این فیلم تنها ۴۰ میلیون دلار بوده است. دنباله فیلم Knives Out که هم اکنون در دست ساخت است. در زمان اکران فیلم Knives Out، بسیاری اعتقاد داشتند که این فیلم کارآگاهی پتانسیل تبدیل شدن به یک فرانچایز را دارد و حال ظاهرا شرکت لاینزگیت به این موضوع توجه بیشتری کرده است.

جانسون در مهمانی پیش از شروع مراسم گلدن گلوب به هالیوود ریپورتر گفت او در حال کار روی دنباله فیلم Knives Out است که محوریت این فیلم قرار است روی کارآگاه بنوا بلنک با بازی دنیل کریگ، باشد که در حال تحقیق در مورد یک پرونده جدید است. این فیلمساز همچنین اضافه کرد که او مشتاق است تا این فیلم را به سرعت تولید کند و سال آینده را برای آن ایده‌آل توصیف کرد. همچنین جانسون و رم برگمن به‌عنوان تهیه کننده در این پروژه نیز باز خواهند گشت. او اضافه کرد که دنیل کریگ مشتاقانه منتظر نقش آفرینی دوباره در این نقش است. جانسون در ادامه افزود:

دنیل کریگ از بازی در این نقش بسیار خوشحال و راضی بود و او می‌خواهد در کارهای بیشتری نیز این نقش را دوباره بازی کند.

کریس ایوانز، جیمی لی کرتیس، مایکل شنون، کیت استنفیلد، آنا د آرماس، تونی کولت، کاترین لانگفورد، کریستوفر پلامر، دان جانسون و جیدن مارتل، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Knives Out حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. بااین حال، لاینزگیت هنوز رسما ساخت فیلم Knives Out 2 را تایید نکرده، اما عملکرد بسیار درخشان قسمت اول در گیشه می‌تواند باعث شود این استودیو برای ساخت دنباله این فیلم اقدام کند. همچنین در جریان مهمانی پیش از شروع مراسم گلدن گلوب، جو دریک، معاون مدیرعامل شرکت لاینزگیت، گفت که او مشتاق است تا فیلمنامه فیلم Knives Out 2 را بخواند.

Knives Out

فیلم Knives Out نامزد دریافت ۳ جایزه گلدن گلوب شده بود، اما نتوانست جایزه‌ای از این مراسم دریافت کند شما می‌توانید فهرست برندگان مراسم گلدن گلوب 2020 را در اینجا مشاهده کنید. جانسون پس از ساخت فیلم Star Wars: The Last Jedi وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه سه گانه جدید فیلم سری فیلم های Star Wars را بر عهده دارد که هنوز زمان ساخت این فیلم مشخص نشده است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...