تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Ford v Ferrari مشخص شد

فاکس قرن بیستم با انتشار یک تریلر تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی و خانگی فیلم Ford v Ferrari را اعلام کرد


فاکس قرن بیستم و دیزنی اعلام کرده اند که در ابتدا نسخه دیجیتالی در تاریخ ۲۸ ژانویه سال جاری (۸ بهمن) منتشر خواهد شد و در ادامه شاهد انتشار نسخه خانگی فیلم Ford v Ferrari که شامل نسخه 4K Ultra HD، بلوری و DVD می‌شود، در تاریخ ۱۱ فوریه امسال (۲۲ بهمن) خواهیم بود. فیلم Ford v Ferrari دارای محتوای اضافه نیز خواهد بود که این محتوا شامل بخش‌هایی چون بخشی در مورد مسابقات ۲۴ ساعته له‌مانز، بخشی با نام مسابقات دیتونا و له‌مانز که در آن شاهد تصاویر انیمیشنی در مورد مسیری که فیلمسازان برای به‌ تصویر کشیدن این مسابقات استفاده کردند، ۸ ویدیو از پشت‌ صحنه ساخت فیلم که به‌شکل مستند است و بخشی با حضور کریستین بیل و مت دیمون که در مورد فیلم صحبت می‌کنند، می‌شود.

همچنین در ادامه میتوانید تریلر نسخه بلوری این فیلم را مشاهده کنید:


داستان فیلم Ford v Ferrari در سال ۱۹۶۶ روایت می‌شود و به مسابقات ۲۴ ساعتهٔ له مانز می‌پردازد که این مسابقات قدیمی‌ترین مسابقه خودروهای اسپرت در جهان است و به‌صورت سالانه از سال ۱۹۲۳ در نزدیکی شهر لو مان کشور فرانسه و در رشتهٔ استقامت برگزار می‌شود. در این فیلم شخصیت کرول شلبی طراح ماشین است که ماشینی انقلابی برای شرکت فورد می‌سازد که این ماشین توانایی به چالش کشیدن ماشین‌های شرکت فِراری را دارد و شخصیت کن مایلز که فردی نترس و راننده‌ای حرفه‌ای است، قرار است پشت فرمان ماشین شرکت فورد بنشیند.

همچنین در ادامه میتوانید تصویر روی جلد نسخه بلوری این فیلم را مشاهده کنید:
تصویر روی جلد نسخه خانگی Ford v Ferrari


کریستین بیل، مت دیمون، کترینا بلف، نوآ جوپ، جان برنتال، جی‌جی فیلد، جاش لوکاس، تریسی لتس و بنجامین ریگبی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Ford v Ferrari حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.
جیمز منگولد وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است، فیلم Ford v Ferrari تا به امروز بیش از ۲۰۶.۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...