حضور کیت هرینگتون و جما چان در پشت صحنه فیلم The Eternals

تصاویر جدیدی از پشت صحنه ساخت فیلم The Eternals منتشر شده است


مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم The Eternals از تابستان امسال آغاز شده و حتی با شروع سال جدید میلادی، مراحل فیلمبرداری این فیلم از دنیای سینمایی مارول همچنان ادامه دارد. حالا تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید این فیلم منتشر شده. در تصاویر جدید منتشر شده شاهد حضور کیت هرینگتون، بازیگر نقش دین وایتمن ملقب به بلک نایت به‌همراه شخصیت جما چان، بازیگر نقش سرسی هستیم که طبق این تصاویر، این دو شخصیت ظاهرا در زمان حال حضور دارند و به‌نظر می‌رسد که بخشی از اتفاقات فیلم قرار است در این دوره جریان داشته باشد که احتمالا بخش کوتاهی از فیلم است. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

پشت صحنه فیلم The Eternals

  پشت صحنه فیلم The Eternals

  پشت صحنه فیلم The Eternals

  پشت صحنه فیلم The Eternals

  پشت صحنه فیلم The Eternals

  سوالی که وجود دارد این است که آیا شخصیت بلک نایت در فیلم از نوادگان شخصیت اصلی است و همچنین آیا سرسی با شخصیت اصلی در گذشته نیز ملاقات داشته یا قرار است ریشه این شخصیت در دنیای سینمایی مارول تغییر کند. علاوه‌ بر تصاویر منتشر شده، ویدیویی از پشت صحنه فیلم The Eternals نیز منتشر شده که در آن شخصیت سرسی را در حال پرواز مشاهده می‌کنیم که افرادی در اطراف او بلند می‌شوند که هنوز مشخص نیست بیهوش شده بودند یا دلیل دیگری دارد. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

  علاوه‌ بر این، تصاویر دیگری از پشت صحنه فیلم The Eternals در موزه تاریخ طبیعت دانشگاه آکسفورد نیز منتشر شده که گفته می‌شود در این صحنه آنجلینا جولی، بازیگر نقش تینا، حضور داشته که حداقل در تصاویر منتشر شده، این بازیگر قابل مشاهده نیست. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را نیز مشاهده کنید:

  پشت صحنه فیلم The Eternals

  پشت صحنه فیلم The Eternals

   آنجلینا جولی، جما چان، کمیل نانجیانی، سلما هایک، لورن ریدلوف، برایان تایری هنری، لیا مک‌هیو، دان لی، بری کیوگن و کیت هرینگتون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Eternals حضور دارند و به‌ ایفای نقش خواهند پرداخت. کلوئی ژائو وظیفه کارگردانی فیلم اترنالز را بر عهده دارد. ریچارد مدن،فیلم The Eternals برای اکران در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

  مطالب مرتبط...

  هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...