سونی رسما تایید کرد که در نمایشگاه E3 2020 حضور نخواهد داشت

شرکت سونی رسما اعلام کرد که در رویداد E3 2020 حضور نخواهد داشت


مراسم E3 را می‌توان مهم‌ ترین رویدادهای گیمینگ دانست استودیوهای بازی‌سازی محصولات جدید خود را معرفی می‌کنند. البته در سال‌های اخیر شاهد اعمال تغییراتی در ساختار آن هستیم و بعضی از شرکت‌ها ترجیح می‌دهند به‌جای حضور در رویداد، از یک لایو استریم استفاده کنند یا اینکه رویدادهای مخصوص‌به خود را برگزار کنند. چند وقت پیش شایعاتی منتشر شد که سونی برای دومین سال متوالی در نمایشگاه E3 شرکت نخواهد کرد. با اینکه سونی اطلاعاتی از عدم حضور خود منتشر نکرده بود اما هم‌اکنون به‌صورت رسمی اعلام شده است که در نمایشگاه E3 2020 حضور نخواهد داشت.

سونی در گفت‌ و گوی خود با وبسایت GamesIndustry.biz اعلام کرده است:

پس از ارزیابی‌های مختلف، شرکت سرگرمی تعاملی سونی تصمیم گرفته است که در E3 2020 شرکت نکند. با تمام احترامی که برای انجمن نرم‌افزارهای سرگرمی (Entertainment Software Association) قائلیم، باید بگوییم که چشم‌انداز ما در سال جاری به‌گونه‌ای است که E3 2020 شاید محل مناسبی برای آن نباشد.

E3

سال گذشته، سونی در نمایشگاه E3 شرکت نکرد زیرا محتوای کافی برای نمایش نداشتند، اما امسال قضیه متفاوت است. به‌نظر می‌رسد دیگر E3 محلی نیست که بتوانند از ایده‌های خود صحبت کنند یا محصولات خود را به‌نمایش بگذارند. سخنگوی سونی در ادامه صحبت‌های خود افزود:

استراتژی شرکت در رویدادهای جهانی ما بدین شکل است که در رویدادهای متعددی در سراسر جهان شرکت کنیم. تمرکز ما این است که مطمئن شویم کاربران، می‌توانند خود را بخشی از خانواده پلی‌استیشن بدانند و به محتویات مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند. بازی‌های خارق‌العاده‌ای در این سال برای پلی‌استیشن 4 عرضه می‌شود و با عرضه پلی‌استیشن 5 مشتاقانه منتظر هستیم تا نسل نهم پلی‌استیشن را با طرفدارن خود جشن بگیریم.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...