نگاه ویژه به شخصیت تسک مستر در تریلر جدید فیلم Black Widow

در تریلر جدیدی که از فیلم Black Widow منتشر شده است شاهد حضور ویژه شخصیت تسک مستر هستیم


ماه گذشته بود که مارول استودیو سرانجام اولین تیزر تریلر فیلم Black Widow را منتشر کرد در اوایل این ماه بود که مشخص شد طی این ماه قرار است نمایشی ویژه و تریلر جدیدی از این فیلم منتشر شود. تریلر جدیدی از این فیلم مورد انتظار از دنیای سینمایی مارول منتشر شده است. همانطور که پیش از این وعده داده شده بود، بامداد امروز تریلر جدیدی از Black Widow منتشر شده که زمان آن حدود 1:30 است و در آن شاهد تصاویر جدیدی از جمله مبارزه ناتاشا، ملینا و یلنا با بلک ویدوهای جدید تا صحنه‌های اکشن بیشتری هستیم که بدون شک مهمترین بخش تریلر حضور پر رنگ‌ تر شخصیت شرور این فیلم یعنی تسک مستر هستیم که در آن شاهد مبارزه بین این شخصیت با بلک ویدو نیز هستیم که به خوبی از مبارزات او تقلید می‌کند که ظاهرا این اولین ملاقات یا مبارزه بین آن‌ها است.

شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:


اتفاقات فیلم Black Widow قرار است پس از حوادث فیلم Captain America: Civil War و پیش از اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War آغاز شود و در پایان این تریلر مشخص شد که الکساندر دسپلا وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم بلک ویدو را بر عهده دارد. پیش از این گفته میشد که هنری جکمن وظیفه ساخت موسیقی متن این فیلم را بر عهده دارد که این موضوع ظاهرا درست نبوده است.

 اسکارلت جوهانسون دیوید هاربر، ریچل وایس، فلورنس پیو، او.تی. فاگبنلی، ویلیام هرت و ری وینستون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Widow حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کیت شورتلند وظیفه کارگردانی «بلک ویدو» را بر عهده داشته است.
فیلم Black Widow برای اکران در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

مطالب مرتبط...

1 نظر

  1. صادق جعغریصادق جعغریsays:

    اسکارلت عشق منه من عاشق این بازیگرم