مایکروسافت در نمایشگاه E3 2020 حضور خواهد یافت

پس از عدم حضور سونی در E3 2020 شرکت مایکروسافت اعلام کرد که در این نمایشگاه حضور دارد


دیروز بود که سونی اعلام کرد در نمایشگاه E3 2020 حضور ندارد و برنامه‌های آن‌ها، با این نمایشگاه در یک راستا قرار ندارد. بخاطر همین موضوع کاربران علاقه‌مند بودند که بدانند مایکروسافت در این نمایشگاه حضور پیدا خواهد کرد یا این شرکت هم قصد دارد رویدادهای مخصوص‌ به خود را برگزار کند. پس از منتشر شدن این خبر، فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس باکس مایکروسافت، در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که آن‌ها در نمایشگاه E3 2020 حضور پیدا خواهند کرد. فیل اسپنسر دراین‌باره می‌گوید:

تیم ما سخت در تلاش برای نمایشگاه E3 است. در آینده اطلاعات بیشتری را حول این موضوع با آن‌هایی که علاقه‌مند به تجربه‌ی بازی‌های ما هستند، به اشتراک خواهیم گذاشت. روش کاری ما همواره به‌واسطه‌ی خلاقیت و پیشرفت فنی، در حالت پیشروی است و سال ۲۰۲۰، نقطه عطفی برای تیم ایکس‌باکس خواهد بود.

بااینکه هنوز فهرست تمامی شرکت کنندگان منتشر نشده است، اما چندسالی است که شاهد حضور استودیوها و شرکت‌های بازی‌سازهای کم‌تری نسبت‌به سال‌های گذشته هستیم. برای مثال الکترونیک آرتز رویداد ویژه خود را قبل از شروع E3 برگزار می‌کند. همچنین شرکت اکتیویژن در رویداد سال گذشته حتی یک غرفه هم نداشت. باید منتظر بمانیم و ببینیم که وضعیت E3 2020 به چه شکل خواهد بود و با این روند امکان کم شدن هر چه بیشتر هیجان این رویداد زیاد است.

E3 2020

نظر می‌رسد در کنفرانس خبری مایکروسافت شاهد به‌نمایش درآمدن محتویات مختلف برای ایکس باکس سری ایکس خواهیم بود و مایکروسافت این کنسول را برای عموم به‌نمایش خواهد گذاشت. البته این احتمال هم وجود دارد که همانند ایکس باکس وان، مایکروسافت یک رویداد مجزا را برای این کار در نظر داشته باشد.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...