ویژگی Sidegrading به بازی Fortnite اضافه شد

آپدیت 11.4 قابلیت Sidegrading به بازی اضافه میکند


چندی پیش آپدیت جدید بازی فورتنایت چپتر 2 در دسترس قرار گرفت که در جریان این به‌روزرسانی، شاهد اضافه شدن ویژگی جدیدی به بازی هستیم. با شروع چپتر دوم فورتنایت، یک ویژگی در دسترس قرار گرفت که بازیکنان با جمع‌آوری متریال می‌توانند ارزش سلاح خود را افزایش دهند. برای مثال می‌توانید SMG سبز رنگ خودتان را به یک SMG آبی‌رنگ تبدیل کنید. حال در جریان به‌روزرسانی 11.4 بازی Fortnite Chapter 2، شاهد اضافه شدن Sidegrading هستیم.

همچنین در ادامه میتوانید تریلر و نحوه استفاده از این قابلیت را نیز تماشا کنید:


Sidegrading به شما اجازه می‌دهد که جدا از بالاتر بردن ارزش سلاح با میز ارتقای سلاح،‌ عملکرد اسلحه خود را در دسته‌ای که قرار دارد، تغییر دهید. برای مثال اگر یه اسالت رایفل بنفش‌ رنگ (epic) دارید، درکنار ارتقای آن به یک اسالت رایفل طلایی، می‌توانید آن را به یک اسالت رایفل سنگین یا همان (Heavy Assault Rifle) هم تبدیل کنید.  در ادامه مشخص شده که این ویژگی در حال حاضر برای حالت‌های غیر رقابتی فورتنایت فعال شده است و تنها سلاح اسالت رایفل، این قابلیت را در اختیار دارد.

اعلام شد که در آینده سایر سلاح‌ها هم به این ویژگی مجهز می‌شوند. برای مثال، کاربران می‌توانند سلاح پیستول را به سلاح Flint-Knock تبدیل کنند.

مطالب مرتبط...

2 نظر

 1. Play boy gamerPlay boy gamersays:

  قابلیتش همچین چیزی شاخی نیست به نظر من

 2. نایب محمدینایب محمدیsays:

  ادمین اگه خودت هم بازی میکنی ایدی بده با هم پلی بدیم

  • مدیر سایتعباس رجی(abbasragi) :

   Ab Smoker