رویداد سال نو چینی بازی Overwatch آغاز شد

رویداد سال نو چینی بازی Overwatch در دسترس کاربران قرار گرفته است.


با آغاز این رویداد کاربران می‌توانند اسکین‌های جدید و کاراکترهای بازی از جمله سومبرا را کسب کنند. رویداد جدید بازی اورواچ به مناسبت فرا رسیدن سال نو چینی که در واقع Year of the Rat است، در دسترس قرار گرفته است. کاربران تا تاریخ ۱۷ بهمن ماه (۶ فوریه) می‌توانند این رویداد را تجربه و برای کسب آیتم‌های تزئینی جدید آن نظیر اسکین‌های جدید تلاش کنند.

Overwatch Seasonal Event | Lunar New Year 202

از میان اسکین‌های لجندری این رویداد، می‌توان به اسکین شخصیت سومبرا اشاره کرد که برگرفته از ظاهر اوپرای سنتی چینی است که Bian lian نام دارد و به معنی تغییر صورت است. ازاین‌رو بازیکنان با کسب یا خرید این اسکین می‌توانند از ۶ ماسک مختلف برای سومبرا استفاده کنند که هرکدام از آن‌ها طراحی متفاوتی دارد.

همچنین شما در ادامه میتوانید تریلر آیتم های تزئینی این بازی را مشاهده کنید:


همچنین Opera Brigitte، Mask Dancer Moira و Samul Nori Lucio هم سایر اسکین‌های لجندری هستند که در جریان رویداد سال نو چین در دسترس قرار گرفته‌اند.

همچنین شما در ادامه میتوانید تریلر این رویداد را نیز تماشا کنید:


در ادامه مشخص شده است که در جریان سه هفته، سه رویداد داخل بازی (هر هفته یک رویداد) برای بازیکنان درنظر گرفته شده است. ازاین‌رو اگر بتوانید در هر رویداد داخلی ۹ بازی را برنده شوید، اسکین‌های مجزایی را به‌عنوان پاداش کسب خواهید کرد. اسکین‌های درنظر گرفته شده، شامل Monk Doomfist برای هفته اول، Ancient Chinese Bronze Winston برای هفته دوم و Paper-Cutting Wrecking Ball برای هفته سوم است.

Overwatch Seasonal Event | Lunar New Year 202

برای آن دسته از کاربرانی هم که حالت آرکید را تجربه می‌کنند، Blizzard Entertainment سازندهاین بازی حالت تغییر یافته‌ای از Capture the Flap را در اختیار کاربران قرار داده است که Brawl Blitz نام دارد. در این حالت بازیکنان به‌ جای کسب سه پرچم، باید ۶ پرچم را کسب کنند تا برنده شوند.

اطلاعات بیشتر را میتوانید از اینجا مشاهده کنید

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...