حضور لئوناردو دی‌ کاپریو و رابرت دنیرو در فیلم Killers of the Flower Moon رسما تایید شد

لئوناردو دی کاپریو حضور خود و رابرت دنیرو را در فیلم بعدی مارتین اسکورسیزی اعلام کرد.


فیلم Killers of the Flower Moon قرار است اثر بعدی مارتین اسکورسیزی باشد که گفته می‌شود در این فیلم قرار است شاهد نقش آفرینی لئوناردو دی کاپریو و احتمالا رابرت دنیرو باشیم، اما تا به امروز حضور این دو بازیگر در این فیلم رسما تایید و اعلام نشده نبود. دی‌کاپریو و رابرت دنیرو برای اولین‌ بار قرار است در یک اثر مشترک به کارگردانی اسکورسیزی نقش آفرینی کنند. در حاشیه مراسم SAG Awards 2020، لئوناردو دی‌کاپریو تایید کرد که او و رابرت دنیرو قرار است در فیلم Killers of the Flower Moon حضور داشته باشند. این برای اولین‌ بار است که دیکاپریو و دنیرو قرار است در یک فیلم به‌کارگردانی مارتین اسکورسیزی با یکدیگر هم‌ بازی شوند که هر یک در چندین فیلم اسکورسیزی نقش‌آفرینی کرده و ستاره اصلی فیلم‌های این کارگردان بوده‌اند.

رابرت دنیرو

اریک راث وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم جدید مارتین اسکورسیزی را بر عهده دارد. اتفاقات فیلم Killers of the Flower Moon در سال ۱۹۲۰ جریان دارد. این فیلم قرار است داستان قبیله اوسیج را در اکلاهما روایت کند که در زمین‌های آن‌ها نفت کشف می‌شود و در ادامه قتل‌های زنجیره‌ای رخ می‌دهد که اولین تحقیقات و پرونده‌های بزرگ و رسمی FBI در مورد این قتل‌ها را تشکیل داده است.

مارتین اسکورسیزی

همچنین در سال ۲۰۱۹ نیز دی‌کاپریو سرانجام با فیلم Once Upon A Time in Hollywood نهمین فیلم کوئنتین تارانتینو به سینما برگشت که او برای بازی در این فیلم موفق شده نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد شود و همچنین فیلم جدید تارانتینو با فیلم The Irishman حضور پر رنگی را در فصل جوایز داشته‌اند. هنوز تاریخی برای اکران فیلم Killers of the Flower Moon اعلام نشده و مراحل فیلم‌برداری این فیلم نیز انتظار می‌رود از مارس سال ۲۰۲۰ (اسفند سال ۹۸ تا فروردین سال ۹۹) آغاز شود.

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...